Kalendář

<< červen 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Novinky

Po 15. a 13. kole soutěží (podzim)

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALÚvodní informace pro příznivce fotbalu

Vážení fotbaloví příznivci,

delší dobu jsem přemítal o potřebě webové stránky, věnované fotbalovým oddílům našeho okresu, na které by všichni fandové fotbalu našli základní a pokud možno nejaktuálnější informace z fotbalového dění. Když mě asi před měsícem oslovil předseda fotbalového oddílu Jiskry Domažlice, zda bych se nechtěl podobné záležitosti ujmout, dlouho jsem neváhal. Zpracoval jsem schématický návrh, který jsem předal k dalšímu odbornému zpracování profesionální firmě a po několika průběžných konzultacích jsme se nakonec dobrali k této podobě webové stránky. Byli jsme trochu pod tlakem času, protože jsme ji chtěli uvést do provozu před zahájením jarní části krajských soutěží - 30.3.2007. Proto tato podoba nemusí být konečná a je možné rubriky podle požadavků rozšiřovat, měnit apod.
Aby však stránka plnila svoji informační roli co nejlépe, bude potřebovat Vaši spolupráci. Rád bych vyzval všechny oddíly, kterých se tato stránka týká (hrající krajskou soutěž) a to kategorie dospělých, dorostu i žáků, aby se přihlásili (prostřednictvím rubriky "kontakt") a nabídli spolupráci při aktualizaci svých rubrik. Jednotlivým zástupcům oddílů budou přidělena přístupová hesla pro administraci "své" rubriky, ve které budou zajišťovat pravidelnou aktualizaci. Myslím, že jedině takto bude možno provozovat stránku, na které si všichni budou moci přečíst skutečně to, co je bude zajímat a získají větší přehled o fotbalovém dění u okresních fotbalových oddílů. Spoléhám na to, že se u každého družstva, které hraje krajskou soutěž, najde jeden šikovný a zodpovědný člen, který bude ochoten a schopen věnovat trochu volného času vedení rubriky oddílu. Pokud by někdo nechtěl přímo administrovat svoji rubriku, je možné příspěvky posílat e-mailem na adresu: fotbal@domazlice.cz a já ji do správné kolonky umístím.
Očekávám, že se v oddílech domluvíte a pošlete mi na výše uvedenou e-mailovou adresu návrh na alespoň jednoho spolupracovníka (a jeho e-mailovou adresu), který se bude o administraci rubriky Vašeho oddílu starat nebo bude posílat informace na e-mailovou adresu fotbal@domazlice.cz! Dělejte si sami tuto webovou stránku zajímavou, aby se pro nás všechny stala bohatým zdrojem informací o fotbalovém dění v okrese.
Pokud by se mezi návštěvníky našel sponzor, který má zájem o umístění své reklamy v pravé části stránky a pomoci tak finančně zajistit provozování na serveru, vedení a profesionální správu tohoto webu, podmínky se dozví po kontaktu na výše uvedenou e-adresu.

Za Vaši vstřícnost předem děkuji, V.Kotlan.

P.S.: Vzhledem k tomu, že se veškeré změny, provedené v každé rubrice promítají na hlavní stránku, nenechte se překvapit, bude-li mezi aktuálními informacemi vložena i informace o hráčském kádru, funkcionářích apod., protože i tyto rubriky se budou průběžně naplňovat a uskutečněné změny se objeví na hlavní stránce mezi dalšími informacemi.