Kalendář

<< červen 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Novinky

Po 15. a 13. kole soutěží (podzim)

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALSK SENCO Doubravka – SK Motorlet Praha 0:0.

     V 8. kole divizní soutěže hrál Motorlet již páté utkání na hřišti soupeře. Papírově slabší domácí se do této doby nemohli chlubit ani jediným  získaným bodem. Začátek utkání se také vyvíjel v náš prospěch, ale ke střelbě jsme se přes obránce nedostávali. Velkou šanci promarnili Patera s Jarolímkem, když ve 21 minutě dostali kolmou přihrávku na střed před pokutové území, ale při přebírání míče se neshodli a bylo po šanci. V té době o sobě začínal dávat vědět i soupeř, který využíval dlouhých výkopů svého brankáře. Tím každá akce začínala hlavičkovým soubojem, zde střed naší obrany pracoval dobře, ale následně všichni čtyři obránci většinou váhali s odkopy a tím se dostávali pod tlak. Do největší šance celého utkání se dostal ve 36 minutě Patera, když se ocitl v pokutovém území sám před brankářem. Nejdříve se zarazil, že je v postavení mimo hru, pak ale akci zakončil střelou vedle branky.

Jen dvě minuty to trvalo a mohli jsme být potrestáni, domácí hráči kopali roh a míč propadl v brankovém území na trávník a naše obrana jen s námahou odvrátila na další rohový kop.

Situace se opakovala, jen obránci zasáhli razantněji a míč poslali do bezpečí od branky.

     Po obrátce se utkání odehrávalo pod dohledem obou obran, které pečlivě střežily svůj prostor. Naše středová řada nenašla na soupeře žádný moment překvapení. Na úniky Proška a Machurky byli ve druhé části hry připraveni. Štefánek podstoupil množství soubojů, ale rychlá rozehrávka nenásledovala. V 55 minutě na kraji pokutového území Doubravky ustál Jarolímek tvrdý souboj zatímco soupeř upadl, běžel ze strany na branku, ale střelu obrana zablokovala. Chvíli poté byl vystřídán Majerčinem.  Po zranění Sailera přišel na hřiště Koffi.

Velmi slabá střelecká potence našich hráčů se omezila ve druhé části hry na dvě střely Majerčina a jednu Rezka. Protože Foferka zneškodnil nepříjemnou střelu v závěru utkání, nikoho z diváků nepřekvapil bezbrankový výsledek.  

     Staronový trenér Motorletu Zdeněk Mikuš pro utkání nominoval sestavu:

Foferka – Maleček, Kučera, Tlustý, Sailer (73. Koffi) – Prošek, Štefánek, Rezek, Machurka – Jarolímek (57. Majerčin), Patera. Dále byli připraveni: Minařík, Jirec a brankář Kučera Ant.

Fr. Reichl

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.