Kalendář

<< červen 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Novinky

Po 15. a 13. kole soutěží (podzim)

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALZajímavá diskuse o míčích na jiném webu.

Autor: Gejza | Datum: 12.9.2007 23:27:56
Re: Petr Kolář
Petře souhlas. Já jsem samozřejmě předpokládal, že oddíly těch míčů koupí víc a uvažoval jsem rovněž o 10 ks na oddíl. Mě však zarazila ta věc, že při takovém odběru míčů dá určitě prodejce množstevní slevu - to je bez debat (a logicky jí kupující i bude vyžadovat). Stačí počítat - 320 míčů x 1800 Kč = 576 000 Kč. Při běžné ceně, za které v obchodech a internetu míč najdete (1790,-) ušetříte 3200 Kč. Při ceně 1750,- už je úspora 16000 Kč. A při ceně 1700,- (dle mého by toto množství za tuto cenu dal každý prodejce) je to 32000,- Kč. Takže zpráva ze svazu (jak zní jméno autora) je poněkud mimo mísu. Snad přeci když svaz něco kupuje, tak se snaží udělat dobrou cenu pro oddíly - v tomto případě tomu rozhodně nebylo. A co se týče toho, že si to oddíly odsouhlasily - tomu se jen lze zasmát. Kterýkoliv oddíl, který nebude souhlasit s návrhem nebo názorem pana Čistého, ihned na to doplatí. Proto oddíly jednotně zvedají ruce při hlasování - nebo se snad mýlím ? Dnes je v PKFS zavedena přesně takováto dmokracie. Vzpomeňme třeba na volbu předsedy ČMFS, kdy pan Čistý dělal lídra volební kampaně dalšímu čistému - Košťálovi. Jak pak dopadl okres Plzeň-sever, který se demokraticky přiklonil k Haškovi. Pan Čistý si poté svolal všechny rozhodčí Plzně-severu pískající oblastní soutěže a demokraticky jim dal na vybranou - buď chceš pískat oblast a nebudeš pískat sever, a nebo táhni na sever, ale v oblasti si už nehvízdneš. A pak museli na severu oprášit penzisti svoje píšťaly a jít na plac. Vzpomínáte ? Takže jestli nám Zpáva ze svazu bude zase chtít něco nabulíkovat (ale už asi ne), tak trochu rozumněji - blbce z nikoho dělat nemusí.
Autor: fotbal | Datum: 12.9.2007 20:11:34
hráči
Jsem uplně nadšen že se zde bavíte o míčích které vubec nehrají roli a že o něčem jiném.Myslítě že adidas dresy dají mužstvu vítězství třeba před Aleou a podívejte se na střelce KPM jak jim to s míči Joma jde. Je jim jedno do čeho kopou protože jde o nohy ne o míče....Bezdička,Dlouhý,Bouška,a mnoho dalších nevadí jim Jomy a dávají jaké krásné branky....Není to v míčích a jak čtu oddíly si je schválili a zatím nikdo nenamítá jen ty nekopové co se potácí dole v tabulce hledají vše někde jinde než u sebe.At žijí střelci....ale ve všech soutěžích
Autor: Tomáš | Datum: 12.9.2007 18:19:12
Re: Zpráva ze svazu
Koukám, že jsme tu píchli do vosího hnízda,co? Tak by mě zajímalo, z kolika druhů míčů si mohli zástupci klubů vybrat, než si ty super Jomy odsouhlasili. Z deseti, pěti nebo snad ze dvou? Osobně bych to viděl na tu poslední variantu.
Autor: Pavel Grimm | Datum: 12.9.2007 17:58:36
míče + registrace
Koukám jak jste se rozepsali o míčích-mimochodem opravdu si to navrhli a odsouhlasili zástupci oddílů KPM a I.A třídy,já v tom nevidím žádný problém. Já mám daleko větší radost z poslední zprávy VV ČMFS Praha - od 1.1.2008 dochází k decentralizaci registrací - konečně !!!!!
Autor: karel | Datum: 12.9.2007 17:34:12
jo a jeste jedna vec, az tady zase nejakej karel bude psat, ze neni karel, tak ja teda karel jsem. fotbalu zdar.
Autor: karel | Datum: 12.9.2007 17:32:10
souhlas
co se tyce tech slipu, tak nevim nevim, protoze nasi hraci je nepouzivaj. to by je teda taky museli nosit? no s s tema stejnyma rozhodcima? dobry napad si myslim. bylo by to alespon spravedlive. nominoval bych treba jen 2 rpzhodci na jedno kolo. Mame to osm zapasu, takze kazdy ctyri. treba dva v sobotu a dva v nedeli. to takovy neni a myslim, ze by bylo po spekulacich. jsem presvedcen, ze i snad vsechny tymy by byly pro. Hraci den by si nektere prehodily, spise na nedeli, a bylo by. tak nerealne to zase neni. Stribro do toho !!!
Autor: popík | Datum: 12.9.2007 16:38:19
Míče Joma
Tak pánové fotbalisté a funkcionáři je to na Vás, abyste si prosadili nákup míčů třeba Adidas Tango Pasadena, o kterých jste se pochvalně vyjádřili. Když už je nařízeno hrát s jednotnými míči, možná časem dojde i na kopačky a slipy, tak ať to jsou kvalitní výrobky. Otázka zvýhodnění domácího mužstva se tím stejně nevyřeší, ledaže by svaz nařídil používat i jednotné rozhodčí...
Autor: Standa | Datum: 12.9.2007 16:29:01
Re: Zpráva ze svazu
Jsem spise pesimista, proto se mi toto vysvetleni od svazu nejak nezda. Castecne vidim do zakulisi mensiho klubu, a tam se nijak nesetrilo sprostymi slovy pri dotazu na povinnost mit sadu micu Joma.
Autor: Zpráva ze svazu | Datum: 12.9.2007 16:13:03
Míče Joma
1.Balóny Joma si odsouhlasili sami oddíly. Myšleno že s nimi budou hrát. 2. Cenu věděli dopředu před odsouhlasením jejich nákupu. 3. Byl problém oddílů, kolik si jich kdo objedná, ale minimum bylo 4 ks (hrací míče) 4. Oddíly byly líné si tybalóny sami schánět, domluvili se a opět odsouhlasili, ať to za ně vyřídí svaz. To znamená, že si nahlásili počty balónů a poté si je pouze vyzvedli na svazu. 5. V zimě se na semináři se zástupci klubů bude opět probírat otázka míčů. Vše je pouze na oddílech, co si vymyslí, chtějí a odsouhlasí , v tom jim svaz vyjde vstříc. Stačí Vám to k opuštění těch spekulací?
Autor: Petr Kolář | Datum: 12.9.2007 11:11:23
RE Gejza
Ahoj,mohu Tě ujistit,že každý malinko normální klub těch míčů objednal 5 a více. Musíš mít nějaký do zásoby a pokud možno i nějaký na trenink. Nejvíc bych se přikláněl k rovnici 1 klub = 10 míčů * 1800 = 18000 * 32 = 576000 Kč. To už je celkem zajímavá suma ne? To je samozřejmě jen můj odhad. Čtyři míče jsou samozřejmě minimum,jak už jsi psal Ty.
Autor: bebe | Datum: 12.9.2007 6:59:57
to Gejza
Plnej souhlas s tím, že za tu objednávku míčů někdo velmi slušně inkasoval do vlastního vrecka. Jinak to přece nemá logiku. Míče pochybné kvality za nepochybně špičkovou cenu... Španělé byli rádi, že se těch aušusů zbavili za tak výhodných podmínek a tak určitě něco mázli. Jen mi není jasné komu asi? Pan Berbr (Čistý) na podobné praktiky stoprocentně není... kdo na plzeňským svazu má tak dlouhé pracky, že na ty prachy dosáhne...?
Autor: Gejza | Datum: 12.9.2007 0:09:27
Joma
Ohledně těch míčů Joma - tady určitě nešlo o značku, ale samozřejmě v prvé řadě o peníze. Kdyby oddíly měly za povinnost obstarat si tyto míče vlastní cestou (v obchodech, objednáním přes internet a pod.), potom bych v tom nehledal nic moc špatného. Jelikož však distribuce proběhla přes svaz, rozhodně to zavání k určitým podezřením. Nevím, kolik který oddíl odebral míčů, ale kdybych počítal pouze 4, které je třeba mít připraveny k utkání, tak to dává 4 x 32 oddílů x 1800 Kč sumu přes 230 tisíc korun. A i na takovou sumu se musí ve fabrikách dělat výběrové řízení. A jak jste sami potvrdili, je mnoho míčů levnějších. A já si myslím, že i značkové balony v ceně kolem tisíce korun jsou velmi kvalitní. No ale vymýšlí to plzeňská fotbalová vrchnost pod vedením Pana Čistého velice dobře. Na oddíly nehleďme, hleďme na svoje kapsy.
Autor: Petr Kolář | Datum: 11.9.2007 15:30:10
RE Karel a Tomáš
Omlovám se Vám tímto oběma za záměnu při reakci na větu "my s těma balonama musíme hrát". Až ted jsem si všiml,že takto reagoval Tomáš. Ještě jednou velká omluva oběma. A Tomáši máš pravdu. Nevim proč by ta diskuze o balonech byla divná,když my s nima hrajeme.
Autor: Petr Kolář | Datum: 11.9.2007 15:18:16
RE Karel
Ahoj Kájo,nevím v jaké části mého posledního příspěvku jsi našel nějakou pomluvu na úkor svazu? Četl jsem si ten článek několikrát a vůbec netušim kde jsem někoho pomlouval? Jestli myslíš názor,že při řešení podobných problémů v budoucnosti by měl svaz přizvat i zástupce klubů podle mne neni pomluva,ale konstruktivní návrh,jak se příště vyhnout těmto diskuzím. POZOR!!! návrh - výhrada - pomluva nejsou to samé! A zpět k těm balonum. Jak jsem pochopil,jsi jeden z mnoha lidí,kteří dnešní fotbal sledují s klobásou v puse a pivem v ruce z tribuny stadionu,tak nechápu,proč reaguješ na můj příspěvek větou "my s těma balonama musíme hrát"? Já ten balon mám na noze 3x týdně,tak snad vim do čeho kopu. Když se podíváš na oficální stránky značky Joma (www.joma-sport.cz),tak snad i zjistíš,proč ten balon stojí 1800. A kdybys náhodou nevěděl,o čemž vážně pochybuji,typ balonu jaký máš hledat tak Ti pomohu. Je to Joma PRO J-10. A nazávěr jen musim souhlasit s Martinem Bruhou a Tomášem že Adidas Tango Pasedena je jeden z nejlepších míčů se kterým jsem kdy hrál fotbal.Jestli ne vůbec nejlepší. Ale to určitě dnes s Martinem rozeberem na treninku. Díky za pozornost
Autor: Tomáš | Datum: 11.9.2007 14:43:22
Re: Karel
Ještě že máme tu demokracii a můžeme se tu bavit o čem chceme. To ty jako kovanej komanč (pochopil jsem to z tvých příspěvků) nemůžeš pochopit. Jinak jsem nepostřehnul, že by v diskuzi o balonech někdo někoho pomlouval. Když řeknu, že ten balon není kvalitní, tak snad nepomlouvam,ne?
Autor: karel | Datum: 11.9.2007 13:27:04
výhrady přimo svazu
nepomlouvat
Autor: Petr Kolář | Datum: 11.9.2007 13:23:58
RE všichni
V mém minulé příspěvku jsem opět rozpoutal debatu o balonech JOMA. Každý,kdo ten příspěvek jen pečlivěji četl se dozvěděl,že ty balony nejsou SUPER KVALITY a určitě se najde spousta jiných a lepších balonů od jiných značek než je Joma.Ale nemohu souhlasit s tím názorem,že svou kvalitou připomínají "papíráky" z reklamních akcí OMV nebo Tesco atd. Ať je to tak nebo tak,nic to nemění na tom,že příště až se někdo na svazu rozhodne k nějakému podobnému řešení,měl by se asi nejspíš nejdřív poradit se zástupci klubů,kterých se to bude nejvíc týkat.
Autor: Tomáš | Datum: 11.9.2007 12:52:39
Re: Karel
Proč je to divná diskuze? My s těma balonama musíme!!! hrát, tak proč nevyjádřit názor na jejich kvalitu. Musím souhlasit s Martinem Bruhou, protože nevim, co na tom balonu má cenu 18ti stovek.
Autor: karel | Datum: 11.9.2007 11:53:20
respektovat svaz
diskuse o míčách divná
Autor: Martin Bruha | Datum: 11.9.2007 9:44:04
Re: Tomáš
Zrovna jsem si včera po přečtení příspěvku Petra říkal, že nejlepší balon, se kterým jsem kdy hrál, je Adidas Tango Pasadena a hned se objevil někdo se stejným názorem. Osobně (řečeno s trochou nadsázky) mi balony Joma kvalitou zpracování a herními vlastnostmi přijdou jako ty balony, které dostanete zdarma při větším nákupu v hypermarketu nebo za natankování u OMV :))

Přidat příspěvek

Příspěvky

Re: nové italské sportovní oblečení GIVOVA a belgické JEMSZ
www.maxcz.eu | 20.5.2013 (22:58)
Představujeme Vám novou značku na našem trhu...značku MAX.....Tato značka má tradici již 20.let na ITALSKÉM TRHU a nyní Vám přináší super akce a sety pro vaše děti i dospělé..
info na www.maxcz.eu nebo na tel.:774711213 p.Zedníček email:info@zedasport.cz

výhodné sety pro klub od velikosti YS-2XL
MAXCZ.EU | 20.2.2013 (15:55)
Představujeme Vám novou italskou značku na našem trhu ..MAX..tato značka již slaví 20.let od svého vzniku působením na evropském trhu.Máme výhradní zastoupení pro tuto značku a připravili jsme si pro Vás nejnižší ceny profesionálního sportovního oblečení. Je tu spoustu setů pro tým ,trénink za super ceny koukněte na shop www.maxcz.eu Zedasport s.r.o.

nové italské sportovní oblečení GIVOVA a belgické JEMSZ
ZEDASPORT-Švarc | 9.3.2012 (12:26)
AKCE Givova Box (pěti kombinace) - fotbalový dres (komplet), štulpny, větrovka, vycházková souprava, tréninková souprava, zimní bunda, čepice, velká taška. Bezkonkurenční šokující cena 2900,-KČ bez DPH (toto je dotovaná cena firmou GIVOVA) http://www.zedasport.cz/detail/box-givova/ Švarc-tel:722504483 givovabox@seznam.cz ,www.zedasport.cz