Kalendář

<< červen 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Novinky

Po 15. a 13. kole soutěží (podzim)

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALOficiální tiskové prohlášení výboru Jiskry Domažlice, ke kontumaci výsledku.

V Domažlicích 23. 8. 2007

 

 

Tiskové prohlášení ke kontumaci výsledku utkání
JISKRA Domažlice – Králův Dvůr

 

 

         Výbor Jiskra Domažlice přijal s rozčarováním, s rozpaky a odmítavě rozhodnutí STK Řídící komise
v Čechách o kontumaci divizního utkání Jiskra Domažlice – Králův Dvůr ve prospěch Králova Dvora.

         Výbor Jiskry Domažlice je názoru, že členové komise při rozhodování nesprávně a zcela jednostranně vyhodnotili všechny okolnosti, jež vedly k problémům se zápisem o utkání. Zároveň jejich rozhodnutí zavdává příčinu k domněnce, že nebyli vedeni ryze sportovním duchem a duchem „Fair play". K tomu názoru nás vede fakt, že jsme žádali, aby byl případ projednán za účasti všech zainteresovaných osob, tedy i zástupců našeho oddílu. Byli jsme však odmítnuti.

         Utkání bylo sehráno za regulérních sportovních podmínek a technická záležitost neměla vliv na jeho průběh ani výsledek. Proto je podivné, že členové komise STK rozhodli o kontumaci, což považujeme za skandální.

         Výbor Jiskry ubezpečuje příznivce, že udělá maximum, aby bylo rozhodnutí STK změněno a případ aby byl řešen jinou formou, kterou příslušné normy a řády umožňují.

         Zároveň prosíme všechny fandy a příznivce domažlického fotbalu, aby přišli podpořit své hráče v této složité situaci při dalším mistrovském utkání na domácím hřišti.

                                                                                                      

Jaroslav Ticháček
    prezident 
FOTBALOVÝ ODDÍL
 Jiskra Domažlice

 

Přidat příspěvek

Příspěvky

Jsme s Vámi !!!!
H.M. | 24.8.2007 (19:33)
Jsem skalní fanda FK Horažďovic a z prvního kola vím, že Jiskra hraje velice pohledný fotbal... jen jí u nás chybělo fotbalové štěstí. Ale co předvádí STK řídící komise, to nechápu! Zobe z ruky funkcionářům Králova Dvora, Prachatic i Klatov, posledně jmenovaným naštěstí už došel finanční dech!!! Nesmyslně kontumovat výsledek z naprosto směšných důvodů a šibeničně přeložit utkání s Prachaticemi jen díky jejich dvěma hráčům v Anglii...hmmm. Jsem přesvědčený, že by Vám čestně vybojovaný výsledek kontumovali i z důvodu průtrže mračen:-).
Nicméně doufám, že Vám tahle KORUPČNÍ aféra nesrazí sebevědomí a skončíte v horní polovině tabulky, protože u nás v Horažďovicích jste dokázali, že na to máte. Dokud u nás budou v komisích sedět zkorumpovaní karieristé a politici,nikdy u nás na třetí ligu nebo divizi nebude chodit 5000 diváků jako třeba ve Švédsku!