Kalendář

<< červen 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Novinky

Po 15. a 13. kole soutěží (podzim)

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALKubice porazila Draženov

 

V neděli 20. února se od 12.30 střetla v přátelském utkání poslední mužstvo třetí třídy okresu Domažlice - Hraničář Česká Kubice, proti dvanáctému celku téže třídy SK Draženov. Na obou lavičkách stáli noví trenéři. Kubici vede babylonský Václav Poláček a na Draženovskou lavičku se vrátil pomoci v záchranářských bojích domažlický Jiří Pavlis. V dresu Hraničáře se objevil Martin Votruba (Jiskra Domažlice) a Karel Strejc (hostuje v Jiskře).

Hraničář Česká Kubice – SK Draženov 4:2 (2:2)

Branky: Kochlík, Karel Strejc, Votruba 2.

Václav Poláček po utkání řekl: "Bylo typické přípravné utkání. My prozatím hledáme optimální sestavu. Bohužel nám netrénují všichni hráči. Dneska se omluvili čtyři hráči základní sestavy, někteří jsou nemocní a nebo pracují. Já osobně to vidím tak, že nás trápí proměňování brankových příležitostí - na to se musíme zaměřit a přístup k fotbalu."
Na otázku co hodlají na Kubici udělat s nelichotivým posledním místem Poláček uvedl: "Samozřejmě se nám to nelíbí. Jsme odhodlaní poslední místo opustit a hrát prostředek tabulky."

Jiří Pavlis utkání viděl takto: "Pro nás to byl první přípravný zápas, na rozdíl od Kubických. Sešli jsme se v tomto složení prakticky dneska podruhé. Máme spoustu nových hráčů s tím, že začínáme od základu a do budoucna chceme návrat do okresního přeboru, kam Draženov bezesporu patří."
"Důvod omlazení byl jednoduchý - měli jsme mnoho 35- letých fotbalistů, kteří už nechtěli hrát. Proto jsem doplnil kádr o naše mladé hráče a zkoušíme například dva hráče z Domažlic Hůttu a Doležala," přidal se do debaty prezident SK Draženov Jiří Paidar.

Jiří Pojar