Kalendář

<< červen 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Novinky

Po 15. a 13. kole soutěží (podzim)

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALVáclav Sladký: výkony Martina bych nerad hodnotil

 

Zvláštní pocit zažíval trenér starších žáků Jiskry Domažlice  a otec Martina Sladkého záložníka Viktorie Plzeň Václav Sladký  při sledování svého syna

při  utkání Jiskra Domažlice – Viktoria Plzeň . Podle Sladkého na to, že to byl úvodní zápas přípravy na jarní sezónu pro obě mužstva, mělo utkání svoji kvalitu. Domažlice do něj nastoupili po jednom tréninku, Plzeň byla rozehranější a hlavně rozběhanější, protože od 15. prosince každý z hráčů individuálně běhá a nabírá kondici. Pro obě mužstva byl určitě zápas přínosem, pro domažlické hráče pak dobrá konfrontace s prvoligovým mužstvem.,, Myslím si že pro naše hráče, funkcionáře i  diváky to byla taková odměna za výborné výkony Jiskry které předváděla na podzim.K výkonu svého syna uvedl, že se mu těžko hodnotí.Martin má svoje pokyny od trenéra na moje rady už tolik nedá. Těžko posuzovat jestli je plní nebo ne. Samozřejmě mám na to svůj názor , který mu vždy sdělím buď jej přijme nebo si o tom popovídáme. Jinak si myslím, že pro mladé hráče Viktorky je velká zkušenost že se můžou fotbalově rozvíjet vedle takových fotbalových veličin jakými jsou Pavel Horváth nebo Milan Petržela a jiní a každý start s těmito hráči je hodně obohatí a je to pro ně takový odrazový můstek ve svém fotbalovém růstu. To, že se tito hráči dostali do širšího kádru je pro ně zatím jen malý krůček k tomu aby mohli hrát vrcholový sport“. V plzeňském kádru dochází v zimní přestávce k několika odchodům a naopak příchodům hráčů zajímalo nás jestli se syn Martin přiblíží blíže k základní jedenácte Plzně ? Nemyslím si že by obměna kádru nějakým způsobem ovlivnila to, že by mladí hráči dostali větší příležitost. Tito hráči jsou v kádru proto, aby se připravovali na nejvyšší úrovni s prvním mužstvem a počítá se s nimi do budoucna. Pokud se Viktorce bude dařit od úvodních kol, tak to nebude jiné oproti podzimu, protože v sázce je hodně i když si to nikdo nepřipouští tak každý kdo je s Plzní spjat tak myslí jenom na jedno… (smích). Bude pro Viktorku obměna kádru ku prospěchu nebo naopak? Odešli kvalitní hráči, kteří svou hrou a výkonností přesvědčili v podzimní části soutěže. Nemyslím si že by přišli horší hráči pokud se jedná o Martina Filla další staronový hráč  navrátilec z pražské Slávie Petr Trapp možná bude mít herní deficit, ale přišel na začátku zimní přípravy což je pro něj výhoda. Trenér  Pavel Vrba je natolik zkušený trenér že dokáže mužstvo připravit  i když se složení mančaftu změní, aniž by to mělo zásadní vliv na jeho další fungování. Jenom že kádr opouští spíše defenzivní hráči a naopak přichází kvalitní hráči do ofenzivy nebude to mít vliv?

Nad tím jsem se taky pozastavoval ptal jsem se na to Martina. Nevím jaká je filozofie vedení Viktorky, ale ta bude mít určitě v hledáčku další hráče o kterých Martin povídal ,ale ty si nechám pro sebe , protože nejsem kompetentní je tady prozradit. Možná že trenér Vrba chce překvapit a nebude sázet na obranu, ale budou valit soupeře ofenzivou, aby nastříleli více branek než dostanou ( smích). Myslíte si že Viktoria Plzeň bude mistrem?  Hodně bude záležet na prvních kolech. Na úvod je čeká v neděli    27. února 2011 od 17.00 hodin FC Hradec Králové pokud tento zápas zvládnou, tak by se psychicky mohli dostat zase na horu. Rozhodující utkání jara bude ve třetím kole v neděli 13.března 2011 od 17.00 hodin  doma  se Spartou Praha. Liga je hodně vyrovnaná a může se stát že první prohraje s posledním a doufám, že  všechno proběhne v duchu Fair play (smích). Mužstvo je dobře poskládané a všichni táhnou za jeden provaz  to že někteří hráči  pravidelně nehrají tak nejsou zapšklí.

J. Pojar