Kalendář

<< červen 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Novinky

Po 15. a 13. kole soutěží (podzim)

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALMladší dorost: Jiskra čtvrtá v Regenbogenu.

Pořádající oddíl vyhrál Regenbogen - cup v kategorii mladšího dorostu! Jiskra čtvrtá!
Ve víceúčelové hale v Rodingu byl v nedělní odpoledne k vidění rychlý halový fotbal. Šest účastnických týmů si nic nedarovalo a drželo diváky v napětí do posledních chvil.
Jiskra porazila ve svém úvodním zápase Katzbach/Pemfling 2:0! Dále pak Chamerau/Chammunster těsně 3:2. Poté následovala pouhá remiza s Michelsdorfem 1:1. Následně však Jiskra bohužel zaváhala proti slabému Furthu prohrou 0:1. V závěru navíc prohrála se zástupcem pořádajícího oddílu a to jí vyneslo pouze nelichotivou bramborovou medaili!

Konečné pořadí:
1. JFG Regenbogen,
2. (SG) SV Michelsdorf,
3. (SG) Chamerau/Chammünster,
4. TC Jiskra Domazlice,
5. (SG) Katzbach/Pemfling,
6. FC Furth i.Wald.

Ivan Major


Dne 9.1.2011 se mladší dorost Jiskry Domažlice ročník narození 1994 a mladší zůčasnil turnaje v německém Rodingu, kde na něj čekalo dalších pět soupeřů. Všechny zápasy se odehrávali s halovým míčem a bez čar, tak se hrálo o stěny. Chvilku našim hráčům trvalo než si na to přivykli. Ale hned v prvním zápase vyhráli s Katzbachem 2-0. I druhý zápas se vydařila po brzkém vedení nebylo o naší výhře pochyb. A tak jsme porazili Chammerau/Chamm 3-2. Ve třetím zápase už trošku docházeli síly a i muška nebyla tak přesná, ale s Michelsdorfem jsme uhráli remízu 1-1. V dalším zápase se začala projevovat převaha v lidech, když dorost Jiskry odjel k turnaji z různých důvodů pouze v sedmi lidech a německé týmy byly minimálně ve dvanácti. Ale i tak jsme v dalším zápase s Furth in Waldem měli více ze hry, ale boužel jediný gol dali soupeři, když při různých výhodách rozhodčí obrátil několik zákroků ve prospěch Furthu. V posledním zápase, který se hrál s domácím Regenbogenem se Jiskra snažila a v první polovině byla lepším týmem, ale z brejku se domácí radovali z prvního golu a tato situace se opakovala ještě jednou. Tak mladíci z Jiskry prohráli 2-0 a obsadili čtvrtou příčku. Za Jiskru se zůčasnili Šimůnek, Kneblík, Čapský, Kohout Jan, Soch, Kalný a Kohout Rosťa. Trenéři Steinbrucker a Forro a doprovod Hrnčíř. Našim střelcem byl Kohout Jan, který se trefil 4x.

gaskon