Kalendář

<< červen 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Novinky

Po 15. a 13. kole soutěží (podzim)

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALO víkendu startují nižší fotbalové soutěže

Puma Krajský přebor

TJ Rozvadov 10. místo 21.bodů-Slavoj Koloveč 6.místo 29.bodů – sobota 15:00 hodin. Slavoj je po jednoznačném vítězství nad Touškovem ve výborné formě a tu bude chtít potvrdit na hřišti nováčka soutěže TJ Rozvadov ten prohrál v Holýšově a tuto porážku bude chtít napravit v domácím prostředí, protože se přibližuje sestupovým příčkám.
,,Původně domácí plánovali že se utkání odehraje na umělce v Tachově, ale vzhledem k tomu, že je lepší počasí tak se bude hrát v Rozvadově, kde je rozměrově menší hřiště. Uvidíme jestli to bude vyhovovat naší kombinační hře,“vypočítává sekretář Slavoje Pavel Kruml a pokračuje ,,kádr je bez zranění kompletní, vzhledem k našemu velmi dobrému výkonu proti Touškovu chceme vyhrát i když si uvědomujeme, že to nebude jednoduché“uvedl k zápasu Kruml."

I.A Eurofootbal třída

FK Staňkov 16/10 - VD Start Luby 13/19 - sobota 15:00 hodin.

Domácí v minulém kole nesehráli své utkání v Nepomuku s místním FK, pro nezpůsobilý terén.Utkání se odehraje ve středu v 5. května od 18:00 hodin v Nepomuku.Poněkud netradičně hrají staňkovští v sobotu.,,v minulém kole jsme nehráli , protože hřiště bylo pod vodou.Proti Lubům se hraje o šest bodů.Sestava by měla být stejná jako proti Manětínu nikdo zraněný není.Chceme udělat tři body vzhledem k našemu postavení v tabulce nám nic jiného ani nezbývá hrajeme dvakrát za sebou doma. Pokusíme se , alespoň se dostat do baráže“.Uvedl k utkání nový tréner Staňkova Miloš Tolar.

Jiskra Domažlice ,,B“ 7/25 – FK Nepomuk 6/26 - neděle 15:00 hodin.

Na jaře se zatím domažlická rezerva hledá získala pouhý bod za domácí remízu s Křimicemi.,,Nepomuk ještě na jaře neabsolvoval ani jedno mistrovské utkání uvidíme jak se to na nich projeví jestli jako herní manko a  nebo že budou plní energie což by měli být i naši hráči.Hosté patří mezi favority soutěže bude to těžké utkání a my bychom už konečně předvést že umíme hrát fotbal.“ řekl tréner Ivan Rybár a pokračoval: ,,Kádr by měl být stejný vzhledem k tomu že, Áčko hraje v sobotu tak využijeme hráče, kteří budou střídat.“dodal Rybár.

I.B Royal třída

Dynamo Horšovský Týn 1/39 - Dobřany 8/15 - sobota 15:00 hodin

Na umělce se lídr soutěže střetne s Dobřany.Kádr opustil Michal Jiráň naopak přišli Jan Boček ze Žatce a s hostování z Baníku Stříbro se vrátil Miroslav Vachtl.

,,Jako každé utkání chceme vyhrát.Je to první utkání a ještě na umělce je to takové varchlaté. V loňském ročníku jsme také prohráli v prvním utkání se Sulkovem, tak že určité obavy máme,ale doufám, že se nám to povede“, uvedl k utkání předseda FO Dynamo, František Cihlář.

Sokol Postřekov 6/22 - Sparta Dlouhý Újezd 2/25 - neděle 15:00 hodin

Postřekov má za soupeře velmi nebezpečný Dlouhý Újezd.,,Hrajeme doma chceme vyhrát. Drobnější zranění mají Jan Buček a Zdeněk Kruml a  Jří Nosek, protože naši dorostenci začínají až za čtrnáct dní tak je využiji na některých postech. O tom kdo se postaví do brány se rozhodnu před utkáním jak na tom bude Nosek nebo bude chytat David Paidar, kterého máme na střídavý start ze Sokola Újezd. Tento golman se hodně zlepšil a u nás působil pět let jako dorostenec." řekl k utkání trener Jindřich Kapic.

Dalších utkáních se střetnou v sobotu v 15:00 hodin Konstantinovy Lázně 11/11-Tatran Chodov a Sokol Krchleby 10/12-Jiskra Bezdružice 3/23.V neděli pak tak též od 15.00 hodin Sokol Mrákov 9/14-Sparta Sulkov 13/9 a První chodská Spartak Klenčí 5/22-Baník Kamanný Újezd 7/18.

Jiří Pojar