Kalendář

<< červen 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Novinky

Po 15. a 13. kole soutěží (podzim)

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALChanos mění trenéra

Chanovice - Rambousek je otrávený, Krejčí  má chuť pomoci.


Ilustrační foto

Ilustrační foto
Autor: DENÍK/David Taneček

Fotbalisté Chanovic se po patnácti podzimních zápasech přeboru Plzeňského kraje krčí s dvanácti body na předposledním patnáctém místě. Tým nyní opouští trenér Miroslav Rambousek.

„Bylo to po vzájemné dohodě. V žádném případě není důvodem odchodu trenéra nespokojenost s prací Miroslava Rambouska, naopak. Ale snad změna na postu kouče dá mužstvu nový potřebný impuls, vedoucí k lepším výsledkům. Naším cílem je záchrana a uděláme pro udržení v krajském přeboru všechno. V současné době také intenzivně pracujeme na posílení týmu, potřebujeme tři až čtyři zkušené hráče,“ uvedl prezident fotbalového klubu Chanosu Chanovice Stanislav Pavlovský.

„Jsem po podzimu velmi zklamaný, otrávený především z přístupu hráčů. To mi doslova vzalo vítr z plachet,“ vysvětlil kouč Miroslav Rambousek, který má v plánu do konce letošního roku především fotbalově odpočívat a nabírat nové síly do další trenérské práce. „Na fotbal jsem rozhodně nezanevřel, vlastně si bez něj život nedokážu představit, ale teď nejsem ještě rozhodnutý, co dál. Uvidím po Novém roce,“ dodal Rambousek, pro něhož je chanovický fotbal srdeční záležitostí. Také proto o jeho služby nechce prezident tamního klubu přijít, a tak mu nabídl roli manažera.

A kdo se chopí trenérské taktovky Chanosu? Vše nasvědčuje tomu, že novým trenérem Chanovic bude Karel Krejčí. „Rozhodnutí padne do konce tohoto týdne,“ řekl pouze kouč, který už v Chanovicích působil. „Zatím jen pomáhám Stanislavu Pavlovskému shánět posily pro jaro,“ upřesnil lodivod, který po odchodu z Horažďovic jako trenér odpočíval. „Trochu jsem sice spolupracoval s prachatickým klubem, ale jsem lačný po kopané a teď mám obrovskou chuť do práce. A Chanovický fotbal mi není lhostejný a já mu chci pomoci,“ dodal.