Kalendář

<< červen 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Novinky

Po 15. a 13. kole soutěží (podzim)

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALTJ Staňkov: Nechceme nic podcenit.

STAŇKOV - Po podzimní části se mužstvo TJ CHKZ Staňkov nachází v horní polovině tabulky s 22 body. Po neúspěšném startu do nové sezony bylo mužstvo nuceno sáhnout k ně­kolika změnám.
Nejvýznamnější zásah do sestavy staňkovského týmu se udál na tre­nérském postu, kde odvolaného Voj­těcha Šindlera nahradil Libor Kazda, který trénoval hráče z Merklína. To­to rozhodnutí se ukázalo jako správ­né řešení neuhasínající krize muž­stva. Libor Kazda vnesl potřebný klid do staňkovské šatny.
„Nový trenér zavedl i nové trénin­kové metody a to se velmi pozitivně odrazilo na výkonnosti hráčů," uve­dl kapitán mužstva Petr Štverka. Dá­le sdělil, že součastný kouč má plnou podporu všech hráčů ve staňkovské kabině. Další výsledky jeho slova jen potvrzují. V součastné době hráčům probíhá zimní příprava na jarní část sezony. „Nechceme nic podcenit, a proto jsme začali trénovat naplno od sa­motného začátku pří­pravy. Věřím, že se to odrazí na výkonnosti ve druhé části sezony a že budeme postupovat na vyšší příčky tabul­ky," komentoval trenér mužstva Libor Kazda. Součástí zimní přípra­vy staňkovského týmu je i několik přátelských utkání. Postupně změří síly se svým rivalem FK Holýšov, poté na ně čeká duel s Dynamem Horšovský Týn a ná­sledně se utkají s býva­lými svěřenci Libora Kazdy z Merklína. V jednání jsou i další střetnutí, jako napří­klad duel s přeštickým soupeřem, jejichž vzá­jemná utkání jsou často velmi vyhrocená.
David Stauber

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.