Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALTrenér Krejčí skončil na tribuně.

Půl tisícovky divá­ků sledovalo s napětím klíčové momenty divizního derby me­zi domažlickým nováčkem a Klatovy.
Hned v úvodu nastřelil do­mácí Šámal z trestného kopu tyč. Fotbalovost hostů nahra­zoval nováček bojovností, ale po půlhodině dostala jeho sna­ha těžký úder: stoper Tesař při odkopu uklouzl, Paul míč jen promáchnul a Hanzlík se trefil přesně k tyči - 0:1.
Po obrátce se Domažlice ve snaze vyrovnat tlačily dopře­du, z klatovských brejků však zlobili především Bahleda s Hanzlíkem. Největší šanci za­zdili hosté když postupovali čtyři hráči na jednoho obrán­ce. A vzápětí se na druhé stra ně uvolnil Schötterl, mezi be­ky přihrál Kotlanovi a jeho koncovka znamenala srovná­ní na konečných 1:1. Za chvíli ještě neplatil Hanzlíkův gól pro ofsajd a v závěru Chody podržel gólman Mleziva. Domácí kouč Miroslav Moravec byl s výsledkem spoko­jen. „Klatovy jsou kvalitní celek. V minulé sezoně hrály na špici a v tabulce půjdou naho­ru," vysekl poklonu soupeři a litoval nevyužitých šancí v úvodu. „To jsme byli aktivněj­ší. Škoda hlavně tyče Šámala." Druhou půli odehrál nová­ček na riziko. „Chtěli jsme vy­rovnat, a to se povedlo. Za bod jsme rádi, na víc nebylo. V koncovce nám chyběl Šot, kte­rý má distanc na tři zápasy," vysvětloval Moravec.
Bod bral i klatovský kouč Karel Krejčí: „První půle se nám nepovedla, ale druhý po­ločas vyzněl jasně pro nás. Za bojovnost jsme si bod zaslouži­li," míní Krejčí.

Ve druhém poločase byl trenér Krejčí vykázán hlav­ním rozhodčím na tribunu. „Jen jsem řekl sudímu: To si děláš srandu. A musel jsem jít. Do zápisu však uvedl úplně ji­ná slova, která jsem vůbec ne­řekl. Proto jsme napsali do zá­pisu námitku. Lhaní do zápi­su, to už přestává všechno," rozčiloval se klatovský trenér.

Pavel Hochman

Přidat příspěvek

Příspěvky

Rozhodčí
Míra | 30.10.2007 (19:26)
Docela věřím Krejčímu, co řekl a co neřekl, je to úplná hrůza s rozhodčíma!!Asi jsou "nadlidi" u někoho, a to jste měli vidět jak rozhodoval "pan" "věčně se šklebící" ve Stan´kově ted´v nedéli s Křimicema ve Stańkově!! To teda bylo něco!