Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALTotální kolaps Doubravky.

Tak odevzdaného soupeře už vejprnická Slavia v divizi zřejmě mít nebude. Jestliže se chtěla Doubravka pokusit o první letošní výhru, její úmysl vzal rychle za své.
Střela L. Rady se odrazila od Šilhánka, Holý pohodlně do­klepl, za chvíli opět L. Rada uvolnil Brauna a střela po ze­mi k tyči znamenala po šest­nácti minutách hry dvou­brankový náskok domácích. Hned po obrátce unikl Löwy a Křen z malého vápna napnul sít potřetí. Zdecimovanou Doubravku v závěru ještě do­razili R. Černý z penalty po faulu na Holého a hlavou Löwy. Závěrečný účet: 5:0. I domácí trenér Jaromír Mysliveček byl výsledkem překvapen. „Tak vysoké vítěz­ství jsem rozhodně nečekal. Měli jsme v týdnu velké pro­blémy. Pro zdravotní potíže, pracovní a studijní důvody trénovalo jen pár hráčů. Měl j sem z utkání velké obavy." Podle slov vejprnického lo­divoda rozhodly začátky obou poločasů. „V prvních minu­tách se nám vždy podařilo skó­rovat. Góly jsme ale dávali po chybách. Myslel jsem, že Sen­co má větší ambice, ale hráči nejsou v dobré psychické po­hodě a chybí soudržnost."

Svůj tým Mysliveček po­chválil. „Po problémech v týd­nu se hráči semkli a získali dů­ležité body. Teď nás čekají Vo­tice a Žižkov. Proti nim mů­žeme jen získat." Doubravecký trenér Ivan Kovács si tentokrát vůbec ne­bral servítky. „Vysloveně jsme propadli. V předchozích zápasech se zdálo, že se herně zvedáme, a teď opět přišly ne­omluvitelné chyby ve všech řadách, které domácí velice efektivně trestali." Kouč Kovács si ani nemyslí, že na mužstvu leží psychická deka. „Když jsou poslední, mě­lo by z hráčů všechno spad­nout. Řada z nich však na divi­zi nemá. S takovými chybami neporazíme ani Kotěhůlky. Kluci si musí uvědomit, jakou chtějí jít cestou, a tvrdě na so­bě začít pracovat." Tentokrát však zklamali i zkušení.

Pavel Hochman

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.