20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Kaše slavil narozeniny výhrou.

MANĚTÍN - V Přeboru Plzeňského kraje zvítězil Tachov v Manětíně 3:2.

Dvacáté narozeniny oslavil Pavel Kaše výhrou. Se spoluhráči dokonali obrat ve skóre, když v Manětíne prohrávali už 2:0. Po závěrečném hvizdu rozhodčího se lídr z Tachova radoval z výhry 2:3.

Lépe vstoupili do utkání hosté a prvních dvacet minut byli lepším týmem. Pohříchu ale neproměnili slibné příležitosti. Jan Viterna už ve druhé minutě hlavičkoval do tyče, střelu Lad. Čížka vytěsnil domácí gólman na rohový kop. V osmé minutě v gólové pozici hlavičkoval Malý vedle branky a po přihrávce Lad. Čížka střílel Chada do gólmana. Na druhé straně zachraňoval v hodině dvanácté oslavenec Kaše. Na konci dvacetiminutovky pálil ještě vedle branky Hudec. První šok pro hosty přišel ve 25. minutě. Po chybě Valenty skóroval Stejskal – 1:0. O dvě minuty později dal o sobě vědět Malý, ovšem jeho trestný kop vyrazil gólman na roh. Do konce poločasu se už ani jeden tým neprosadil, takže do kabin se radostněji odcházelo domácím.

Hned v úvodu druhé části hry přišel druhý nešťastný moment z pohledu Tachovanů. Valenta vyrazil prudký centr na paty Jana Viterny a míč skončil v síti – 2:0. V následujících minutách našel nejdříve Šácha Chadu, který hlavičkoval vedle. Na druhé straně nezakončil průnik Korynta. Chléb se začal lámat po hodině hry. To se z dvaceti metrů trefil z trestného kopu přesně k tyči Malý – 2:1. V 66. minutě zachraňoval před Stejskalem Luk. Čížek a před manětínskou brankou pokus J. Viterny kryl gólman. V 70. minutě pronikl Malý do šestnáctky a jeho prudký centr usměrnil do sítě Bečvář – 2:2. Hrál se oboustranně útočný fotbal a Valenta prokázal svoje kvality při akci domácího celku. V 75. minutě uvolnil Malý Chadu a ten otočil výsledek ve prospěch Tachovanů – 2:3. Vzápětí mohl tentýž hráč zvýšit vedení hostů, ale gólman jej ´vychytal´. Jeho protějšek byl při pokusu Boušky také úspěšný. V závěru hráli domácí vabank a do otevřené obrany měli šance Bečvář, Machač a Malý ze třiceti metrů nastřelil břevno.