12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Výsledky divize, sk. A souhrnně.

Na programu víkendo­vého třináctého kola fotbalové divize byla dvě vzájemná utkání mezi zástupci regionu.
Skupina A:

Vejprnice - Doubravka  5:0
Výborné vstupy do obou po­ločasů zajistily domácím za­sloužené tři body. Hosté v der­by zklamali, chybovali až pří­liš a vejprničtí borci nemilo­srdně trestali. Doubravka je tak stále bez vítězství. Poločas: 2:0. Branky: 12. Holý, 16. Braun, 47. Křen, 75. R. Černý z PK, 83. Löwy. Rozhodčí: Polák. ŽK: žádné. Diváků: 150.
Vejprnice: Hajžman - Bouřa, Stanislav (56. Hrdlička), R. Černý, L. Rada - Lówy, Holý, Křen (84. Štýs), Havránek - Braun (78. Štych), Aubrecht. Trenér J. Mysli­veček.
Doubravka: Šilhánek-Pondělík, D. Novák, Lisý, Kočí - Bešta (61. Forman), Faist, J. Šmrha, Soukup­Prokš (61. 0. Smejkal), Švec. Trenér I. Kovács.

Domažlice – Klatovy  1:1
Fotbalovost hostů nahrazo­val nováček bojovností. Šámal trefil v úvodu tyč, ale po mine­le domácích obránců poslal Klatovy do vedení Hanzlík. Po obrátce hosté mohli rozhod­nout z brejků, střídající Kotlan je však potrestal vyrovnáním.
Poločas: 0:1. Branky: 72. Kotlan - ­35. Hanzlík. Rozhodčí: Čížek. ŽK ­4:3. Diváků: 500.
Domažlice: Mleziva - Strejc, Te­sař, Paul, Vacek- Z. Černý, Ma­nowetz, Šámal, Bublík, Mifek (14. Mach, 57. Kotlan,), Schötterl. Tre­nér M. Moravec.
Klatovy: Jarolím - Kopp, M. Vik­tora, Sýkora, Cihlář - Bahleda, Mu­žík, Brejcha (86. Hovorka), Zedník,  ­Hanzlík (90. Šlechta), Presl (80. Ví­tovec). Trenér K. Krejčí.

Písek  - Horažďovice  3:1
Po rohu odražený míč napá­lil T. Krejčí z pětadvaceti met­rů do sítě a hosté se rozehráli ke kvalitnímu výkonu. Jiho­češi sice do přestávky skóre srovnali, ale Horažďovice sa­haly po bodu až do samotného závěru. Potom rozhodl kano­nýr Zušták.
Poločas: 1:1. Branky: 29. Pasti­rik, 84: a 88. Zušťák - 15. T. Krejčí. Rozhodčí: Váňa. ŽK: 1:3. Diváků: 250.
Horažďovice: Mako (46. Kolář) - Baloušek, Pícka, T. Krejčí, Záme­ček - Klůc (68. Stulík), Šafanda (80. P. Horváth), Vaigl, Pavlík, Beránek - T. Bouda. Trenér R. Bouda.

Ostatní výsledky:
Votice - Prachatice 1:0 (0:0, 60. Slabý),
Motorlet - Bzová 1:3 (0:1, 70. Rezek - 11. Ehl z PK, 71. Větrovský, 84. T. Černý),
Jankov - Strakonice 2:3 (0:2, 68. Maršán, 90. Bláha - 4. Hovorka z PK, 29. P. Káník, 63. Dolejš),
Admi­ra-Třeboň 1:2 (0:1, 78. Houzar z PK -31. Vohák, 54. Hačka),
V. Žižkov B -Králův Dvůr 1:2 (1:1, Blaha - Šin­delář, Červenka).