12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Výsledky Krajského přeboru souhrnně.

Již třináctým kolem pokračoval o víkendu krajský přebor. Ve šlágru kola podlehl Ma­nětín vedoucímu Tachovu těsně 2:3. Ten má po remíze Chrástu ve Zbůchu na čele již tříbodový náskok před Holý­šovem, plzeňský Rapid dekla­soval nováčka ze Stříbra.

Rapid Plzeň - Stříbro 7:1
Domácí měji celý zápas s vý­jimkou závěru první půle pod kontrolou. Dvě branky v úvo­du druhé půle hosty zlomily, závěr utkání byl exhibicí fot­balistů Rapidu. Střelecky se zaskvěl Kovařík, autor pěti branek!
Nejlepší hráči: Kovařík - Jareš. Poločas: 2:1. Branky: 25., 48., 51., 61. a 75. Kovařík, 29. Hucl, 79. (PK) Štrunc -32. Šaman. Rozhodčí: Čer­vený. ŽK: 2:3. Diváků: 150.
Rapid: Štrunc - Nový (80. Metlic­ký), Zaoral, Pata, Buček, Brabec, Korda, Liška (65. Bedrna), Hucl, Kovařík, Peroutka (75. Hrdina). Trenér J. Jílek.
Stříbro: Józa - B. Andrle, Uhlíř, Jareš, Cvachouček, Kasl (35. P. An­drle), Šaman, Kertys, Bednář, Vág­ner. Trenér M. Tůma.

Chanovice - Rokycany 1:1
V prvním dějství byli jednoznačně lepší hosté a jediná branka byla slabým vyjádře­ním jejich převahy. Po do­mluvě v šatně se druhá půle hrála v režii Chanovic, ty však pouze dokázaly vyrovnat.
Nejlepší hráči: Hnídek-Jícha. Po­ločas: 0:1. Branky: 47. Kocour - 16. Jícha. Rozhodčí: Krutina. Bez ŽK, ­Diváků:100.
Chanovice: Daněk - Frýzek, Hní­dek, Varga, Strakoš, Hausleitner, Kučera, Tafat, Černohorský, Zde­něk, Kocour (76. Votava). Trenér M. Rambousek.
Rokycany: Vild - Jícha, Světlík, Hereit (70. Kořínek), Schveinert, Tobrman, Mraček (85. Kozler), Brož, Procházka, J. Scheinherr, Šťastný (64. Rýdl). Trenér P. Aubrecht.

Manětín - Tachov  2:3
V utkání výborné úrovně vedli domácí bez opor Dlouhé­ho a Pleyera již dvoubranko­vým rozdílem, přesto nezískali ani bod. Tachov vyrovnal a v závěru po rychlé akci vydřel cennou výhru.
Nejlepší hráči: Mikulík - Malý. Poločas: l:0. Branky: 27. Stejskal, 48. vlastní - 63. Malý, 68. vlastní, 75. Chada. Rozhodčí: Mareška. ŽK: 3:3. Diváků: 150.
Manětín: Pochobradský - D. Ja­nouškovec, Cibula, Spal, Šimlin­ger, Bouška, Štolka, Stejskal, Ko­rynta, Mikulík, M. Pátek. Trenér Z. Štolka.
Tachov: Valenta - Luk. Čížek, L. Viterna, Kaše, Šácha (61. Machač), Hudec, Lad. Čížek, J. Viterna, Cha­da, Boček (46. Bečvář), Malý (90. Habart). Trenér M. Chada.

Bolevec – SK ZČE Plzeň  0:0
Plzeňské derby svou úrovní zklamálo. Za zmínku stojí jen hlavička kapitána hostí Routa, která jen těsně minula svatyni domácích a na druhé straně šance Jana Pelnáře v závěru prvního poločasu.
Nejlepší hráči: nikdo. Rozhodčí: Křen. ŽK- 1:3. Diváků:100.
Bolevec: Klečka-Kučera, Dolejší, J. Pelnář, Šnaider, Márz, Brejcha, Soukup (74. Šanoba), Thomayer, Šiml, Greif (63. M. Pelnář). Trenér V. Opl.
SK ZČE: Řezáč-Levý, Strážnický, Šneberk, Bednář, Šiml, Ulč, Fedor­co (78. Stanek), Sulek (81. Vacek), Rout, Vlček. Trenér J. Urbánek.

Město Touškov - Holýšov  0:2
První, herně vyrovnaný po­ločas skončil bez branek. V úvodu druhé půle dostal hosty do vedení střelec Tlustý. Touškov bojoval, ale své šance nedokázal proměnit, v posled­ní minutě pečetil vítězství Ho­lýšova Majlát.
Nejlepší hráči: Havlíček - Janča. Poločas: 0:0. Branky: 49. Tlustý, 90. Majlát. Rozhodčí: Kožár. ŽK: 2:1. Diváků: 150.
M. Touškov: Matas - Vrba (81. Svoboda), Kluska, Kalčík, K. Fiirbacher (63. M. Scheinherr), Královec (46. Nosek), Lambor, Havlíček, Karbusický, Holý, Brand. Hrající trenér K. Bárta.
Holýšov: Janča - Nový, Hamer­ník (63. Levička), Snášel, Hrdina, Kaas, Majlát, Jeniš, Tlusty', Teršl, Šimka. Trenér Š. Hirschl.

KlatovyB - Přeštice  1:2
Ve vyrovnaném duelu se hosté po rohu brzy ujali vede­ní. Klatovy pak hrály nervóz­ně, přesto i v deseti dokázaly vyrovnat. O výhře hostů roz­hodl krásnou střelou z trest­ného kopu do horního růžku branky Biedermann.
Nejlepší hráči: Mužík - Bieder­mann. Poločas: 0:1. Branky: 70. Be­neš - 5. Cápal, 82. Biedermann. Rozhodčí: Tyc. ŽK: 8:1. ČK: 2:0 (65. Mužík, 85. Beneš). Diváků: 100.
Klatovy B: Jarolím - Vacovský, Voráček (60. Ježek), Jakubec, Hro­mada (75. Z. Kotáb), Beneš, Žitník, Mužík, Presl, Z. Toman, Lukeš. Trenér I. Lužný.
Přeštice: Suchánek - Rajchart, Kuneš> Cápal, Šobr (72. Hořký), Maršálek, Šindelář, Biedermann, Benedikt, Krs (55. Bouc), Ostroluc­ký (87. Szikszay). Trenér J. Kubeš.

Zbůch - Chrást  2:2
Hosté v úvodu lépe kombi­novali a také vstřelili vedoucí gól. Zbůch však dvěma slepe­nými brankami skóre otočil, Bezdička ale svou druhou tre­fou vyrovnal. Po přestávce by­ly šance na obou stranách, gól však již nepadl.
Nejlepší hráči: Hettler - Bláha. Poločas: 2:2. Branky: 33. Hettler, 35. Steinbach - 23. a 40. Bezdička. Roz­hodčí: Legát. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (84. Komárek). Diváků: 350.
Zbůch: Zábranský - Brož (75. Be­neš), Plahs, Hettler, Pfeifer, Koude­la, Paum, Steinbach, Schejbal, Daňhel, Herman. Trenér P. Luká­šek.
Chrást: Bláha - Král, Brýla, Ku­čera, Bezdička, Mojžíš, Komárek, Diepold (80. Kroc), Haidelmáyer, Křen, M. Tyr. Hrající trenéři J. Diepold a R. Fiala.

Sušice - Horní Bříza  1:1

V desáté minutě mířil Cihlář do tyče, v závěru poločasu už Kočí rozvlnil síť branky hostů. Ve druhé půli se hra vy­rovnala a Vrla zajistil hostům po chybě obrany Sušice bod. Nejlepší hráči: Cihlář - Vrla. Po­ločas:l:0. Branky:42. Kočí-77. Vrla. Rozhodčí: Ulrych. ŽK: 1:3. Diváků: 140.
Sušice: Míček - Klíma (87. Poho­řal), Hoda, T. Marek, Sládek, Prch­lík, Hrach, Hubáček, Hupka (69. Po­tužák), Kočí (46. Kodýdek), Cihlář. Trenér V. Lešetický.
H. Bříza: Lang - Šimice, Gadač, Krůs, Holík, F. Rozmara, Vrla, Ko­hout, J. Rozmara (88. Vacek), Ja­gerčík, P. Chocholatý. Trenér F. Sudík.