Kalendář

<< listopad 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



Aktuální víkendové výsledky a tabulky.

Divize sk. A:

Písek - Horažďovice  3:1,
Vejprnice - Doubravka  5:0,
Votice - Prachatice  1:0,
Motorlet - Bzová  1:3,
Domažlice - Klatovy  1:1,
Jankov - Strakonice  2:3,
Admira - Třeboň  1:2,
V. Žižkov B - Kr. Dvůr  1:2.

 1.SK Votice1392215:529
 2.V. Žižkov B1391329:728
 3.Králův Dvůr1383228:1327
 4.Jis. Třeboň1372422:1823
 5.Strakonice1371522:1622
 6.FC Písek1363424:1721
 7.Adm. Praha1370623:2221
 8.Vejprnice1354423:1619
 9.J. Domažlice1351720:2216
10.Motorlet1344515:1716
11.Prachatice1351720:2316
12.FC Bzová1351715:2216
13.Horažďovice1351712:3316
14.TJ Klatovy1341822:2113
15.SK Jankov1324713:2410
16.Doubravka13031010:373

Krajský přebor:

Rapid - Stříbro  7:1,
Chabnovice - Rokycany  1:1,
Manětín - Tachov  2:3,
Bolevec - SK ZČE  0:0,
Touškov - Holýšov  0:2,
Klatovy B - Přeštice  1:2,
Sušice - H. Bříza  1:1,
Zbůch - Chrást  2:2.

 1.FK Tachov1394037:731
 2.St.Holýšov1391320:928
 3.Sp. Chrást1376048:1627
 4.S. Manětín1371542:2722
 5.B.Zbůch1362523:2020
 6.Rokycany1347220:1519
 7.Bolevec1354420:2219
 8.Chanovice1353523:1718
 9.SKP Rapid1352630:3417
10.B.Stříbro1351725:3016
11.TJ Přeštice1351714:1916
12.TJ Sušice1344519:3316
13.M.Touškov1343617:2415
14.Hor.Bříza1334614:3013
15.ZČE Plzeň1332813:2411
16.Klatovy B1301128:461

I. A třída:

Nepomuk - Žichovice  2:1,
Luby - Chodov  1:2,
Blovice - VS Plzeň  0:1,
Chlumčany - Mýto  3:0,
Chotíkov - Žákava  0:4,
Koloveč - Losiná  1:1,
Staňkov - Křimice  2:2,
Zbiroh - Nýřany  1:2.

 1.Sl. Koloveč13121045:1137
 2.Nýřany1382332:2226
 3.Chotíkov1372428:1923
 4.Nepomuk1371524:2222
 5.TJ Staňkov1363423:1721
 6.FK Žákava1361626:2419
 7.Chlumčany1361629:2719
 8.VS Plzeň1354421:2119
 9.S. Blovice1344518:1816
10.T.Chodov1344520:2116
11.S. Křimice1344524:2616
12.VD Luby1351718:2716
13.M. Zbiroh1341821:2913
14.Sl.Mýto1332816:3511
15.S. Losiná1324718:2510
16.Žichovice1331921:4010

I. B třída, sk. A:

Bezdružice - Postřekov  6:1,
Přimda - Planá  0:3,
H.Týn - Bělá  1:0,
Stod - K. Lázně  1:0,
Klenčí - Chotěšov  2:0,
Heřm. Huť - Dl. Újezd  3:0,
Domažlice B - Rozvadov  1:2.

 1.Dl. Újezd1181231:1025
 2.Rozvadov1180334:1724
 3.Bezdružice1173125:1324
 4. Sp. Klenčí1163221:1421
 5. Chotěšov1152420:2017
 6.Dyn.H.Týn1144315:1216
 7.Sl. Stod1143418:1615
 8.Postřekov1150614:2615
 9.BKV Planá1133519:2412
 10.Heřm.Huť1133518:2312
 11.S. K. Lázně1125415:1611
 12.Bělá n.R.1132615:1911
 13.Domažlice B1124523:2210
 14.T.Přimda1101107:431

 

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.