Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALTatran nastřílel pět branek.

PRACHATICE - V dalším kole fotbalové divize hostili Prachatičtí nevyzpytazelný celek Vejprnic. Měl být daleko silnější než před týdnem poslední Doubravka, nakonec si odvezl pět branek.

První poločas však tak vysokému vítězství nenapovídal. Prachatičtí šli sice do vedení, ale několik dalších šancí spálili. „Hra v prvním poločase byla jak přes kopírák stejná zápasům se Bzovou a Doubravkou. Vytvořili jsme si plno dalších velkých šancí, ale nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější. Nakonec jsme těsně před odchodem na přestávku inkasovali vyrovnávací gól po jediné střele na naši bránu. Hloupý gól nás však naštěstí nesrazil do kolen,“ vrátil se k prvnímu poločasu trenér Tatranu Josef Veselý.

Střelecký koncert

Po změně stran se najednou jakoby mávnutím kouzelného protku prachatičtí střelci probudili. „Do druhého poločasu jsme opět vstoupili aktivně a po faulu v šestnáctce kopali penaltu. Tu proměnil Nitrianský. Soupeře jsme pak přikovali k jeho šestnáctce a přišly další dvě branky, které nás definitivně uklidnily. Výkon pak korunoval pátou brankou Nitrianský,“hodnotil spokojený trenér druhý poločas. Pro fanou šky byla určitě doubrou zprávou ta, že se na hřišti na chvíli objevil Erik Koršala, který si v minulém kole obnovil zranění ramene. „Nechtěli jsme jej na náročném terénu pustit na hřiště od začátku, aby si zranění ještě nezhoršil. Po vzájemné dohodě šel na hřiště za stavu 3:1, aby vyztužil zadní řady. Odehraje ještě zápas ve Voticích a pak půjde na plánovanou operaci,“ doplnil Josef Veselý.

Těžký los

Prachatické fotbalisty čeká v dalších dvou kolech velmi těžký los. Nyní v sobotu jedou na hřiště Votic a pak hostí vedoucí béčko Žižkova. „Votice vyhrály v Králově Dvoře a poskočily na druhé místo. Je to jakási stará garda Sparty Praha. Muziku tady tvrdí Siegl, Svoboda a Horňák. Bude to těžký zápas. Pak přijede Viktorka Žižkov. Ta nyní vyhrála na hřišti Horažďovic 8:0 a k tomuto výsledku není třeba nic dodávat,“ hledí k dalším dvěma zápasům prachatický trenér Veselý.

Vladimír Klíma

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.