Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALRokycany: povinné body.

Rokycany - Fotbalisté Rokycan dosáhli v minulém kole krajského přeboru na povinné tři body. Přesto nebyl jejich výkon s rezervou Klatov optimální.

FC Rokycany–Klatovy B 3:1 (2:1) – záloha divizního celku se krčí u dna tabulky, takže se očekávala snadná výhra domácích. Jenže hned v první minutě mířil klatovský Toman nad břevno a tento hráč společně s  Vítovcem tahal další nebezpečné akce Klatov. Rokycany se probouzely se zpožděním.

Po Schveinertově rohu se jen blýskalo, ale Scheinherrův centr z minuty páté si srazil obránce hostů do vlastní sítě – 1:0!  Pojistit náskok odmítli Tobrman (pálil nad břevno) a Šťastný (nastřelil gólmana). Třináctá minuta nebyla pro protivníka vůbec smolná.  Toman zahrál roh a Vítovec usměrnil míč za Vildova záda.

Chlapi FC pokračovali v tlaku, ovšem Tobrman hlavičkoval jen do brankáře a neujaly se ani dva Hereitovy pozdravy. Scházel důraz v šestnáctce, ale ve 32. minutě se Husovy sady přece jen radovaly.  Schveinert uvolnil Hereita a bylo to 2:1.  Před odchodem do kabin ohrozili klatovskou svatyni Mraček (spálil hned tři příležitosti) a Šťastný.

Po změně stran zastavila ruka klatovského obránce Kozlerův trestný kop, ovšem sudí Niedermayer nereagoval.  Začalo tím obrovské trápení Rokycan a čekání na třetí úspěch. Ten přišel až v 68. minutě, kdy Kozler uvolnil Mračka, a ten obešel i gólmana.

Hra na jednu branku pokračovala, jenže bez potřebného vyjádření. V 80., 82. i 84. minutě zahodil tři šance Mraček, po něm Šťastný, takže i průměrný výkon stačil našim hráčům k nepřesvědčivému vítězství.

V sobotu 27. října: Rokycany zamíří po poledni do Chanovic a s ohledem na množství zraněných to nebudou mít vůbec jednoduché.

Pavel Grimm

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.