16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Bzová se po čtyřech utkáních dočkala vítězství.

HOŘOVICE-Fotbalisté Bzové hostili v sobotu čtvrtý celek tabulky, Admiru Praha. V první půli se Bzová dostala do dvoubrankového vedení, které po změně stran se štěstím udržela a připsala si tak do tabulky velice cenné tři body.

Bzová – Admira Praha 2:0

Do utkání vstoupili aktivněji domácí a v 11. minutě se mohli dostat do vedení. To Větrovský vysunul Ehla, kterému ale vyloženou šanci zmařil výtečným zákrokem vybíhající brankář Hlavatý.

O čtyři minuty později se již Bzová dostala do vedení. Po chybě obrany Admiry Ehl přihrál před prázdnou branku Čihařovi, který sice trefil jen brankáře, míč ale nakonec se štěstím skončil v brance – 1:0. V 19. minutě poprvé zahrozili hosté, Šafr ale z osmi metrů poslal míč jen do rukavic brankáře Šilhavého. Na druhé straně ve 26. minutě našel Šindelář krásnou přihrávkou nabíhajícího Ehla, kterého ale opět výtečně vychytal brankář Hlavatý.

O pět minut později se hosté hodně zlobili na hlavního arbitra, který po souboji unikajícího Šafra s Kaufmanem nechal pokračovat ve hře. Ve 40. minutě mohlo být vyrovnáno. Brankář Šilhavý neudržel střelu z trestného kopu a dobíhající Šafr s Vlčkem mu poté nadělali hodně starostí. Gólman Bzové ale míč s vypětím všech sil udržel před brankovou čárou.

O dvě minuty později domácí zvýšili své vedení. Ehl přihrál před prázdnou branku Nademlejnskému, který měl velice jednoduchou úlohu – 2:0. Hosté po tomto gólu velice hlasitě reklamovali údajný ofsajd a trenér Admiry chtěl hráče stáhnout ze hřiště, po chvíli se ale ve hře pokračovalo.

Po změně stran se domácí až příliš zatáhli před vlastní branku a k vidění byl nápor Admiry. Ta ale svou převahu nedokázala zúročit střelecky. Když už se hosté dostali ke střele, zamířili mimo tyče. Admira se mohla vrátit do utkání již 51. minutě, kdy ale po rohovém kopu Mičko ze dvou metrů hlavičkoval mimo domácí branku.

Hosté měli po celou druhou půli více ze hry, ale dokázali se dostat již jen do jedné šance. V 76. minutě trefil Šafr hlavou břevno Šilhavého branky. Domácí nakonec dvoubrankové vedení ubránili a připsali si tak do tabulky velice cenné tři body.

Branky: 15. Čihař, 42. Nademlejnský. ŽK: Nademlejnský, Šilhavý - Smejkal, Šafr, Mičko, Martinic. Rozhodčí: Paták. Poločas: 2:0. Diváků: 140.

Bzová: Šilhavý – Čihař (60. Bežó), Šindelář, Hrubý, Štěch, Nademlejnský (82. Říha), Větrovský, Ehl, Kaufman, Dubský, Krejčí.

Admira Praha: Hlavatý – Kurek, Šafr, Kejha, Martinic, Smejkal, Kubice (34. Woth, 70. Szőcs), Houzar, Vlček (49. Hagara), Mičko, Vobořil.