10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Konstantinky neproměnily příležitosti.

KONSTANTINOVY LÁZNĚ - V dalším kole 1. B třídy vyšli fotbalisté Konstantinových Lázní naprázdno.

V domácím prostředí prohráli s rezervou Jiskry Domažlice 0:2 po poločasu 0:1. Domácí doslova promrhali první poločas, kdy se jim hra vůbec nedařila. „Hráli jsme hodně špatně. Nedokázali si přihrát, branku Domažlic prakticky vážněji neohrozili,“ byl nespokojený hrající trenér K. Lázní Pavel Rašín. Ve 24. minutě přišel klíčový okamžik zápasu. „Odvracený balon z naší hlavy se dostal k protihráči a aniž by jej někdo atakoval, ten míč z voleje napálil a rána se odrazila od tyče do branky,“ popsal vedoucí branku Jiskry Rašín.

Do druhého poločasu nastoupili Macák s Křížem a hra domácích se zvedla. Hned ve 46. minutě hlavičkoval Macák těsně vedle, střelu Kříže gólman s námahou vyrazil na tyč. Na druhé straně musel hasit šanci hostů po špatné malé domů gólman Sedlecký. Vyrovnání nepřinesly ani střela Rašína a Holákovo sólo. Rozuzlení utkání přišlo v 78. minutě, kdy po nedorozumění M. Bubeníčka a Sedleckého domácí inkasovali – 0:2. Konstantinky se ještě v závěru snažily o zvrat, ale jejich koncovka byla žalostná. „Kdybychom dnes hráli 200 minut, tak branku nedáme. Hosté působili kompaktnějším dojmem. Bohužel, na šance to bylo tak 7:3 pro nás, ale nemáme ani bod. Když nedáme branku, nemůžeme vyhrát,“ hodnotil zápas Rašín.

K. LÁZNĚ: Sedlecký – Vaněk, M. Bubeníček, Bock, O. Nuhlíček, K. Bubeníček, Rašín, Zabloudil, Hampapa, Holák, Hoffmann. Střídali Kříž a Macák.