10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Tatran propadl v koncovce.

PŘIMDA, CHOTĚŠOV - Mužstvo T. Přimda zajíždělo k utkání 1. b třídy do Chotěšova a domácí tým zvítězil 3:1.

Z pohledu Tatranu to bylo velice smolné utkání, kdy byl po většinu zápasu jasně lepším týmem, ale individuální chyby v obraně daly Chotěšovu náskok 3:0. Přimda začala velice odvážně a hlavně nasazení matadora Pokorného na levý okraj obrany, jenž svými ofenzivními výlety připomínal Brazilce Cafú, dělalo soupeři nemalé problémy. Hosté dostali Chotěšov pod tlak, a ten hrozil pouze z ojedinělých brejků. V 15. minutě zahrával Tatran přímý kop. Míč si postavil Vokroj a brankář střelu s velkými obtížemi vytěsnil na roh.

Do této doby domácí vážněji neohrozili branku Tatranu. V 18. minutě se ale po chybné rozehrávce dostal Chotěšov do brejku a Moravec po akci Kellnera kapituloval – 1:0. Ve 22. minutě opět domácí pouze odkopli míč od své branky, ale stoper Petr neomluvitelně zaváhal a vybídl Vávrovce ke zvýšení skóre – 2:0. Ve 35. minutě přišla opět chyba obrany, kdy po centru z levé strany zůstal zcela osamocen Vávrovec a překonal Moravce potřetí. V závěru poločasu se Tatran konečně gólově prosadil. Po pěkné kombinační akci se k míči na hranici šestnácky dostal Šašek a střelou k tyči snížil na 3:1.

Po přestávce se obraz hry nezměnil Domácí se pouze bránili, ale Přimdští ani ty nejvyloženější šance proměnit nedokázali. Chotěšov hrozil pouze z brejků a následných standardních situací. Moravec si tak připsal několik dobrých zákroků.

PŘIMDA: Moravec – Petr, Novohradský, Slávik, Pokorný, Horvát, Vokroj, Šašek, Teplárek, Růžička, Peňák. Střídal Sloup.

Sobotík: Oproti Přimdě jsme zahráli dobře jako celek

Jak viděli zápasy?

Michal Bureš, T. Přimda – „I přes porážku jsem s výkonem mužstva spokojen. Doufám, že stejně pěkný fotbal, ale už bez hrubých chyb, předvedeme i doma proti Plané. Jedno je jisté. Chceme–li konečně vyhrát, musíme se vyvarovat chyb v obraně. Soupeřům jsme vyrovnaným protivníkem, ale hrubkami se sami připravíme o bodový zisk.“

Radek Sobotík, trenér Sp. Dl. Újezdu – “Myslím si, že kluci hráli velice dobře. Od samého začátku jsme měli převahu a tu jsme také vyjádřili vstřelením čtyřech branek. V závěru kluci polevili a zbytečně inkasovali. Předvedli jsme dobrý výkon a oproti Přimdě jsme zahráli dobře i jako celek.“ Milan Stoklasa, (hráč Sparty) – “Dobrý, kombinační fotbal. Ke konci, za stavu 4:0 jsme přestali hrát a hosté nás za to potrestali. Ke konci to bylo zbytečně hektické. Musím pochválit všechny kluky za bojovnost.“

František Hlas

Re: Tatran propadl v koncovce
Dinger | 26.10.2007 (09:23)
Oni vůbec články pana Hlase jsou značně nepřesné.Komentář k zápasu Dl. Újezd - Klenčí je taky takový blud.

Re: Re: Tatran propadl v koncovce
Zbyna | 25.10.2007 (10:06)
Jen jsem potreboval napsat svuj nazor, nebot takovyhle clanek me jaksi dosti nakrknul, protoze pro nezaujateho divaka toto mohou byt dosti zkreslujici informace. Jeste trochu vice se o utkani rozepisi a poslu muj nazor na toto utkani redaktorovi do Tachovskeho deniku. Dekuji za info.

Vok | 25.10.2007 (08:47)
Tento příspěvek byl převzat z Tachovského deníku. P. František Hlas je sportovním redaktorem tohoto periodika. Veškerou korespondenci autorovi proto směrujete do redakce Tachovského deníku, já Vám na dotazy odpovědět nedokážu. Děkuji, V. Kotlan, admin webu.