10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Rychlý gól Jiskru nezlomil, přesto se prosadila až těsně před koncem.

Bez bodu se v nedě­li v podvečer vrátili fotbalisté Jiskry Domažlice ze Strako­nic, kde v pokračování divizní soutěže podlehli favorizova­nému domácímu celku. Dlou­ho mu ale dokázali odolávat. V tabulce tak o jednu příčku klesli a po dvanáctém kole jsou dvanáctí.
Strakonice - Domažlice 3:1 (1:0) Branky: 3. a 59. Chvosta, 66. Be­nedikt-79. Strejc.
Domácí hráli v pohodě a už po třech minutách vedli. Po centru Petra Dolejše se hlavou z malého vápna prosadil Chvosta. Za další tři minuty mohlo být vyrovnáno. Zahrozil Manowetz, ale jeho pokus zblízka gólman Charvát vyra­zil. Od úvodu se hrálo obou­stranně útočně, a tak už v 8. minutě domácí hlediště jen za­šumělo, když Chvostovu do­rážku z prázdné branky vyko­pával pohotový Mach. Po půlhodině hry vychytal domácího Dolejše domažlický gólman Mleziva. Ve 33. minutě zatrnulo také domácím. To když brankář Charvát špatně vyběhl a k míči se dostal Bu­blík. Odkrytou branku ale ne­trefil. Do šaten se tedy šlo za stavu 1:0.
Čtyři minuty po obrátce prověřil pěknou střelou k tyči domažlického gólmana Patrik Káník. A stejný hráč pak zalo­žil v 59. minutě druhou gólo­vou akci: z poloviny našel přesně Dolejše, ten odcentro­val a Chvosta opět hlavou zvý­šil. Strakoničtí byli při chuti, v 63. minutě po faulu na Kání­ka těsně před vápnem se z trestného kopu proti střele Petra Dolejše musel vytáhnout Mleziva. Definitivu, tak domá­cím přinesla až 66. minuta a opět u toho byl agilní Chvosta. Právě ten založil útočnou akci po křídle, aby pak přihrál lépe postavenému Benediktovi a ten zvýšil na 3:0. Teprve pak se dočkali i hos­té. Jedenáct minut před kon­cem to z dálky zkusil Strejc a jeho střelu tečoval do vlastní brány Zach. Poslední slovo měl ale domácí Cibulka, který v samém závěru prošel přes polovinu hřiště, ale orazítko­val jen tyč.

Přestože domažličtí hráči na hřišti jihočeského favorita nezanechali špatný dojem, trenér Jiskry Miroslav Mora­vec nebyl příliš spokojený. „Bohužel jsme po naší chybě příliš brzy inkasovali. A i když jsme se z toho oklepali a měli více,ze hry, tutovky Manowet­ze a Bublíka zůstaly nevyuži­ty," říká zklamaně trenér s tím, že o výsledku nakonec rozhodly další chyby. „Po změně stran nás zlomily až rychlé dva góly zhruba po ho­dině hry. Ty nás asi trochu srazily a naši hráči tak nějak rezignovali. To se projevilo na hře bez nasazení a agresivity. Přesto jsme ještě dokázali sní­žit. Teď je třeba si vše vyříkat a soustředit se na důležitý do­mácí zápas s Klatovy," uzavřel Moravec.