Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALKovács: Sudí nás stále řežou.

Po divizním bezbran­kovém souboji Doubravka - Jankov bylo hodně vzruchu. Domácí se cítí poškozeni vý­konem trojice rozhodčích v če­le s hlavním Josefem Vnukem.
V 61. minutě podle domácího kouče Ivana Kovácse sudí od­pustil Jankovu penaltu za hrubý faul na Švece „To byl strašný zákrok. Ta penalta by­la tisíciprocentní. Rozhodčí to musel vidět, stál od toho čtyři metry. Že ji neodpískal, tomu se smál i hostující gólman," lamentoval rozčilený kouč. Nejvíce Senco vyčítá sudímu jeho rozhodnutí tři minuty před koncem. „Švec vstřelil regulérní gól, ale asistent na lajně odmával ofsajd. Prohléd­li jsme si video, ofsajd to nebyl. Navíc celý zápas byly v čistých soubojích pískány Švecovi útočné fauly," tvrdil sekretář Jan Zábran a dodal, že video­záznam postoupí komisi roz­hodčích do Prahy.
V Doubravce jsou přesvěd­čeni, že je sudí poškozují úmy­slně. „Stále nás řežou. Už se to stalo doma s Domažlicemi, a když si Jankov stěžoval na to, že je rozhodčí poškodili právě v Domažlicích, tak proč by jim to neodvedli u nás. Na půdě posledního. Vždyť pro Jankov pracuje ligový rozhodčí Jílek," tvrdí trenér Kovács.
V takové atmosféře se podle něj špatně s hráči trénuje. „Oni poznají, že se píská ten­denčně. Po zápase v kabině brečí. Já je z toho musím dostat, potom celý týden dřeme a v sobotu nás zase zaříznou. Hráči mi říkají: Proč se máme honit? Dejte jim deset tisíc a je to! Já ale chci, aby se hrál čistý fotbal," přeje si kouč.

Trenér, který vychoval řadu kvalitních fotbalistů, se obává druhé části soutěže. „Co se po­tom bude dít na jaře, když se výsledky ovlivňují už na pod­zim? To, co se děje v divizi, je do nebe volající," rozčiluje se. „V této soutěži není pro otrlé problémem zařídit si potřebný výsledek. Příkladem byla so­bota. Když prohrajeme s lep­ším soupeřem, mlčím. Ale nás o body okradl žalostný a ten­denční výkon sudích," stojí si za svým trenér Kovács.

Pavel Hochman

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.