14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Klenčí se vrátilo z Dl. Újezdu bez bodu.

Podruhé v této sezóně poznali hořkost porážky  fotbalisté  Spartaku První chodská Klenci, kteří v sobotu nastoupili na půdě vedoucího celku soutěže Dlouhého Újezda.

Klenečtí vstoupili do utkání dobře. Hned v první minutě Brašnovu střelu vytlačil s námahou  domácí gólman na roh a pět minut nato na centr Tomáše Hromníka nedosáhl Vejmelka a míč,  který prošel i obranou Újezda, poslal Černý nad branku. Poté ale převzali iniciativu domácí.    Vedoucí   branku vstřelili v 17. minutě, když nikdo z hostující obrany nedokázal odkopnout míč a  Bukva tak pohodlně otevřel skóre - 1:0. Čtyři minuty nato hosté vyrobili další hrubku, kterou hráči lídra soutěže dokázali využít, když střelou z hranice pokutového území překonal Sokola  domácí kapitán Zeman -2:0. V 26. minutě po centru Ivana Hromníka mohl skórovat Vejmelka,  ale prováhal vhodný moment k zakončení. Blízko k vstřelení gólu byli Klenečtí po půlhodině hry,  ale centr Řezníčka Psutka ani Brašna do sítě neusměrnili.  Na druhé straně pak Sokol podržel svůj  tým při střele domácího kapitána. Osm minut před koncem první půle přidali domácí třetí branku,  když obrana Klenčí vyrobila další hrubku a pro Bukvu nebyl problém přidat do prázdné branky  svůj druhý gól v zápase - 3:0. V závěru poločasu pak ještě Černý na brankové čáře zachránil  Klenčí od čtvrté branky.

Do druhé půle nastoupili domácí s vědomím tříbrankového vedení a hra se tak opticky vyrovnala.  Přesto se domácí radovali z další branky. Kapitán Zeman prostřelil zeď i Sokola v brance Klenčí  - 4:0. Hosté se pokoušeli výsledek korigovat, ale brejky jim nevycházely a naopak hosté se pak  dostávali do otevřené obrany, kterou v 62. a 64. minutě podržel při nepříjemných střelách gólman  Sokol. V 68. minutě sice hosté snížili, ale Kozův gól rozhodčí pro ofsajd neuznal. Úspěchu se  Klenečtí dočkali v 75. minutě, kdy trestný kop Psutky domácí brankář vyrazil, míč se pak ze  skrumáže dostal ke kapitánovi Řezníčkovi, který snížil na 1:4. Blízko ke druhé brance byl pět minut nato Tomáš Hromník, ale po ideální přihrávce Brašny mířil jen do gólmana. Skóre se  nezměnilo ani v poslední minutě, kdy Hromník újezdskou branku přestřelil. ¨

Sestava Klenčí: Sokol - Osvald, Ivan Hromnik, Psutka, Čech - Černý, Vejmelka, Řezníček,  Brašna – Tomáš Hromnik a Koza. Střídali Houdek a Ledvina. Trenéři: Radek Talaš a Sami Hemissi.