16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Výsledky krajského přeboru souhrnně.

Ve 12. kole nejvyšší krajské soutěže remizoval ve­doucí Tachov doma s Chano­vicemi 1:1, přestože hosté do­hrávali pouze o devíti. Chrást nasázel Touškovu půltucet branek a překvapením je prv­ní domácí prohra Holýšova.

Chrást - Město Touškov  6:0
Hosté nastoupili zakřiknutě a Chrást se zásluhou Mojžíše brzy dostal do vedení. V závě­ru půle Bezdička během deseti minut hattrickem navýšil ná­skok domácích. Druhou půli již Chrást dohrál v pohodě, Touškov svým odevzdaným výkonem zklamal.
Nejlepší hráči: Bezdička - Bárta. Poločas: 4:0. Branky: 8. Mojžíš, 34. (PK), 37."a 44. Bezdička, 54. Brýla, 76. Diepold. Rozhodčí: Duda. b:2:2. Diváků: 285.
Chrást: Kokoška - Král, Brýla, Kučera, Bezdička (82. V. Tyr), Moj­žíš, Komárek (86. Prusík), Haidel­mayer, Křen, M. Tyr, Kroc (61. Die­pold). Hrající trenéři J. Diepold a R. Fiala.
M. Touškov: Matas (46. Krásl) - Kluska, Kalčík, K. Ftiirbacher, Bár­ta, Královec, Nosek, Havlíček (12. J. Fürbacher), Karbusický, Brand, M. Scheinherr. Trenér M. Mareš.

Horní Bříza - Zbůch  1:3
Domácí sice šli brzy do ve­dení, ale další šance nevyužili, za což je Zbůch potrestal dvě­ma góly. Po přestávce měli domácí trvalý tlak, ale po vy­loučení Michala Chocholatého Steinbach pojistil výhru hos­tů.
Nejlepší hráči: Gadač - Zábran­ský. Poločas: 1:2. Branky: 6. Vrla - 24. a 80. Steinbach, 33. Herman. Rozhodčí: Urban. ŽK: 2:1. Č-1:0 (76. M. Chocholatý). Diváků- 210.
H. Bříza: Mizera - Šimice, Gadač, Krůs, Holík, Paukner, F. Rozmara, M. Chocholatý, Vrla (83. J. Rozma­ra), Kohout, Jagerčík (56. P. Cho­eholatý). Trenér F. Sudík.
Zbůch: Zábranský - Brož, Plahs, Hettler, Pfeifer, Koudela, Paum (89. Kubíček), Steinbach, Schejbal (86. Beneš), Daňhel (90. Hájek), Her­man. Trenér P. Lukášek.

SK ZČE Plzeň - Manětín  1:2

Ve vyrovnaném prvním po­ločase získali Plzeňáci jedno­brankový náskok. Dvacet mi­nut před koncem Dlouhý vy­rovnal a v samém závěru po chybě domácích zajistil Ko­rynta Manětínu tři body.
Nejlepší hráči: Vlček-Pleyer. Po­ločas: 1:0. Branky: 4. Bednář - 70. Dlouhý, 88. Korynta. Rozhodčí: Ulrych. ŽK: 3:2. Diváků: 150.
SK ZČE: Řezáč-Levý, Strážnický, Vacek, Bednář, Šiml, Ulč, Bačkov­ský (68. Fedorco), Sulek, Rout (87. Chaluš), Vlček. Trenér J. Urbánek.
Manětín: Pochobradský - Pleyer, Cibula, Dlouhý, Bouška, Štolka, Korynta, Stejskal, Mikulík, M. Pá­tek (80. Fuchsa), Šimlinger. Trenér Z. Štolka.

Tachov  - Chanovice  1:1
V prvním vyrovnaném děj­ství si hosté zajistili jedno­brankový náskok. Po změně stran a vyloučení Tafata Ta­chov vyrovnal, a když musel předčasně do sprch také Krch, získal drtivou převahu, která však ke vstřelení rozhodující branky nevedla.
Nejlepší hráči: J. Viterna-Daněk. Poločas: 0:1. Branky: 52. Hudec - 18. Strakoš. Rozhodčí: Legát. ŽK: 1:3. ČK: 0:2 (50. Tafat, 57. Krch). Diváků: 200.
Tachov: Pták - Luk. Čížek, L. Vi­terna, Kaše, Machač (82. Šácha), Hudec, Lad. Čížek, J. Viterna, Cha­da, Boček ( 15. Bečvář), Malý. Tre­nér M. Chada.
Chanovice: Daněk - Frýzek, Hní­dek, Varga, Strakoš, Hausleitner (33. Krch), Kučera, Tafat, Černo­horský, Votava (87. Kocour), Zde­něk. Trenér M. Rambousek.

Rokycany - Klatovy B  3:1
Domácím chyběla řada hrá­čů, přesto měli v utkání s out­siderem trvalou převahu. Trápili se ale v koncovce, tak­že si hosté nakonec odvezli po­rážku přijatelným poměrem.
Nejlepší hráči: Světlík - Herman. Poločas: 2:1. Branky: 4. vlastní, 32. Hereit, 68. Mraček - 15. Vítovec.  Rozhodčí: Niedermayer. ŽK: 2:3. Di­váků:100.
Rokycany: Vild - Jícha, Světlík, Hereit (66. Kořínek), Schveinert, Tobrman, Mraček, Brož, J. Sche­inherr, Kozler (75. Čihák), Šťastný (88. Rýdl). Trenér P. Aubrecht.
Klatovy B: Herman - Vacovský, Rendl, Jakubec, Beneš (75. Kotáb), Vítovec, Ježek (40. Hromada), To­man, Lukeš (20. Žitník), Voráček, Kraus. Trenér I. Lužný.

Přeštice - Rapid Plzeň  2:3
V první půli vládli na hřišti hosté a vypracovali si dvou­brankový náskok. Po přestáv­ce se hrálo častěji před bran­kou hostů, Přeštice srovnaly, ale poslední slovo patřilo hos­tům.
Nejlepší hráči: Šteffl - Kovařík. Poločas: 0:2. Branky: 66. Šobr, 78. (PK) Biedermann -10. Kovařík, 40. Korda, 85. Peroutka. Rqzhodčí: Burda. ŽK: 3:3. Diváků: 200.
Přeštice: Regner - Maršálek (49. Hořký), Cápal, Ostrolucký, Raj­chart, Bouc (39. Biedermann), Šobr, Oulík, Benedikt, Šteffl, Krs. Trenér J. Kubeš.
Rapid: Štrunc - Peroutka (90. Hr­dina), Zaoral, Pata, Hucl (90. Hrubý), Korda, Janout (9. Brabec), Nový, Buček, Liška, Kovařík. Trenér J. Jílek.

Holýšov – Bolevec  0:1
Úvod patřil podle očekávání domácím, ale Bolevec podržel brankář Klečka. Později se iniciativa přestěhovala na ko­pačky hostů a v závěru po sa­mostatném průniku rozhodl střídající Thomayer.
Nejlepší hráči: Kaas - März. Po­ločas: 0:0. Branka: 84. Thomayer. Rozhodčí: Kafka. ŽK: 3:2. Diváků: 220.
Holýšov: Janča - Nový (82. Vrba), Hamerník, Snášel, Hrdina, Kaas, Majlát, Jeniš, Tlustý, Procházka, Lukáš. Trenér Š. Hirschl.
Bolevec: Klečka-Kučera, Dolejší J. Pelnář, Šnaider, März, Brejcha M. Pelnář (62. Thomayer), Soukup, Šiml (90. Humpál), Greif. Trenér V. Opl.

Stříbro - Sušice  5:1
Ve vyrovnaném prvním poločase získal nováček dvoubrankový náskok a po obrátce už měl hru ve své režii. Hosté dohrávali bez dvou vyloučených hráčů.
Nejlepší hráči: Jareš - Kočí. poločas: 2:0. Branky: 35. Cvachouček, 42. vlastní, 51. Houdek, 80. Bednnář, 87. Svába - 69. Procházka. Rozhodčí: Liškutín. ŽK: 1:6. ČK: 0:2 (40. Klíma, 82. Junek). Diváků: 180.
Stříbro: Józa - Mička, B. Andrle, Uhlíř, Jareš, Cvachouček (73. Svába), Kasl, Kertys, Bednář (85. Hřebík), Houdek (55. Šaman), Vágner. Trenér M. Tůma.
Sušice: Kindelman – Kodýdek, Klíma, Procházka, Hupka (55. Junek), Prchlík, Hrach, Cihlář, Sládek, Hubáček (84. Hoda), Kočí. Trenér V. Lešetický.