11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Výsledky divize, sk. A souhrnně.

Fotbalová divize pokra­čovala o víkendu dvanáctým kolem. Ze zástupců regionu zabodovaly naplno jen Klato­vy. Bod za remízu si připsala Doubravka, ostatní týmy prohrály. Horažďovice doma s re­zervou Žižkova inkasovaly dokonce osmkrát.

Skupina A

Doubravka-Jankov  0:0
Doubravka měla převahu, v první půli nevyužil šanci Švec a po obrátce po rohu mířil J. Šmrha hlavou jen do branká­ře. V 61. minutě byl ve vápně faulován Švec, ale hrálo se dál. Tři minuty před koncem nebyl uznán Švecův gól pro údajný ofsajd.
Rozhodčí: Vnuk. ŽK: 2:1. Diváků: 100.
Doubravka: Šilhánek-Pondělík, D. Novák, Lisy. Kočí - Soukup, J. Šmrha, Šuranský, Bešta - Švec, Prokš. Trenér I. Kovács.

Klatovy-Motorlet 2:1

Po sedmi prohrách v řadě zahájili domácí náporem. Ve 3. minutě po faulu na Hanzlíka zlikvidoval gólman Foferka penaltu Brejchovi a ve 12. mi­nutě po faulu na Presla nastře­lil z další penalty Sýkora tyč. Motorlet se ujal vedení, ale po obrátce tlak Klatov zesílil. Střídající Kopp prudce při­hrál, Sýkora vyrovnal a centr Cihláře z trestného kopu pro­padl až do sítě. Další tutovku zazdil Mužík.
Poločas: 0:1. Branky: 65. Sýkora,
70. Cihlář. Rozhodčí: Čmucha. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (53. Prošek). Diváků: 150.
Klatovy: Jarolím - Javůrek, M. Viktora, Sýkora, Cihlář - Bahleda, Brejcha (61. Kopp), Mužík, Zedník - Hanzlík (89. Hovorka), Presl (75. Šlechta). Trenér K. Krejčí.

Strakonice-Domažlice 3:1
V kvalitním utkání hosté rychle inkasovali, ale nene­chali se zlomit. Po změně stran Jihočeši přidali ale druhý gól a Domažličtí snížili až v závěru.
Poločas: 1:0. Branky: 3. a 59. Chvosta, 66. Benedikt - 79. Strejc. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:0. Divá­ků:130.
Domažlice: Mleziva - Strejc, Te­sař, Vacek, Šmirkl - Z. Černý, Šá­mal, Mach, Manowetz, Bublík - Mi­fek (80. Kubica). Trenér M. Mora­vec.

Horažd'ovice- Žižkov B  0:8

Totální výbuch v podání domácích borců. Vedoucí tým dominoval a od 10. minuty stří­lel jednu branku za druhou. Na těžkém terénu Pražané předvedli řadu ukázkových kombinačních akcí a dokázali, proč jsou na prvním místě.
Poločas: 0:3. Branky: 10. a 18. Ka­lod, 37. Labant, 60., 63. a 76. Demjan, 83. Petr, 89. Walter. Rozhodčí: Vlas­juk. ŽK: 2:1. Diváků: 120.
Horažd'ovice: Kolář - Stulík, Zá­meček, Pícka, Smíšek (61. Brůha), Baloušek - Šafanda, Vaigl, Berá­n~k,-Pavlík (63. Klůc) - P. Horváth. Trenér L. Vašica.

Prachatice- Vejprnice  5:1

Jihočeši brzy vedli. Po hla­vičce Brauna vyrovnal gólem do šatny Holý, ale druhá půle se hrála už plně v režii domá­cích. Po třetí inkasované brance Vejprnice rezignovaly.
Poločas: 1:1. Branky: 15. Frnoch, 48. z PK a 74. Nitrianský, 52. Ková­čik, 57. Košík - 41. Holý. Rozhodčí: Žilka. 2K: 1,2. Diváků: 80.
Vejprnice: Hajžman - L. Rada, Stanislav, R. Černý, Bouřa-Ltiwy, Holý (78. Štych), Křen (82. Puhlov­ski), Havránek - Braun, Aubrecht (85. Barnáš). Trenér J. Mysliveček.