14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Konstantinovy Lázně - Jiskra Domažlice B 0:2 (0:1).

Hráči rezervy Jiskry Domažlice jeli na půdu Sokola Konstantinovy Lázně, po nevydařeném domácím zápase se Stodem, s touhou přivézt alespoň bodík. Po dobrém výkonu však nakonec překvapili několik věrných fanoušků a získali velmi cenné body tři.

První poločas se hrálo v poli vyrovnaně, ale hosté se více tlačili před Sedleckého branku, což jim nakonec přineslo i vedoucí gól.

V 8. minutě po Jančově tr. kopu se v nepřehledné situaci dostal míč k Berkovi, ten jej ale netrefil ideálně a tak si s jeho pokusem z 8 metrů domácí gólman Sedlecký poradil. O deset minut později pronikl hostující Kotlan po levé straně, centrem našel Hellera, ale tomu se střela vůbec nevydařila. Ve 20. minutě po Jančově tr. kopu hlavičkoval Kotlan z 9 metrů těsně nad domácí branku a na druhé straně si Kohel poradil s Rašínovou střelou zprava z úhlu. Ve 26. minutě se domácí dostali na dostřel domažlické branky, ale dvě opakované střely stačili hostující zadáci zblokovat. O minutu později měl po rohovém kopu šanci hlavou otevřít skóre domácí Rašín, ale z 8 metrů mířil vedle levé Kohelovy tyče. Ve 29. minutě rozehrál hostující Čech rohový kop zleva, míč se dostal k volnému Berkovi, který volejem z 10 metrů otřel vnitřní stranu levé Sedláčkovy tyče a poslal hosty dovedení – 0:1. Hned po rozhrání zatáhl po levé straně míč Rejthar, jeho centr srazili domácí ke Krumlovi, ale ten volejem ze 20 metrů minul levou tyč soupeřovy svatyně. Ve 33. minutě jen těsně nedosáhl, na druhé straně, na centr Hoffmana, na hranici malého vápna, nabíhající Zabloudil. O minutu později se na levé straně pěkně uvolnil hostující Kruml, ale jeho centr prodloužil hlavou Kotlan vedle vzdálenější tyče. Domácí se v závěru první půle snažili smazat náskok soupeře, ale z trestných kopů mířil Rašín nepřesně a stejné to bylo i se střelami z dálky. Rovněž hostující Kruml v závěru půle zamířil z tr. kopu, ze střední vzdálenosti, jen těsně vedle levé Sedleckého tyče.

V úvodu druhého poločasu měli aktivitu na svých kopačkách domažličtí, ale první příležitost měl domácí Hoffman, jeho střelu z úhlu však stačili hosté odvrátit. Ve 49. minutě vystihl špatnou rozehrávku domácího Bocka aktivní Kotlan, ale svoji vyloženou šanci, sám proti Sedleckému, zakončil střelou do nohy padajícího gólmana a míč skončil těsně vedle levé tyče. V 59. minutě si na druhé straně se střelou domácího Kříže poradil Kohel, ale domácí pak postupně převzali otěže hry. Půlhodinu před koncem musela těsně před nabíhajícím Holákem odvracet na roh hostující obrana a vzápětí na druhé straně skončil Krumlův volej ze 22 metrů těsně nad Sedleckého brankou. V 63. minutě pronikl po pravé straně nejlepší domácí hráč Rašín, ale jeho střela z 18 metrů těsně minula bližší tyč Kohelovy branky. Vzápětí našel hostující Heller  nabíhajícího Kotlana, ale jeho nedůrazný volej z 15 metrů byl snadnou kořistí pro Sedleckého. O chvíli později musel domažlický brankář Kohel prokázat své kvality při střele z úhlu, ke které se dostal domácí Holák po své akci zprava a v 68. minutě domažlický gólman svůj tým opět podržel výtečným zákrokem, kterým vytlačil Křížovu bombu z šestnáctky, směřující přesně k pravé tyči. Domažličtí hru vyrovnali a o pět minut později šel míč po ose Kotlan-Forst-Kruml a jeho střela zleva jen těsně přelétla domácí branku. Domácí odpověděli akcí zleva, kterou táhl Holák, ale zakončil střelou z úhlu, která minula vzdálenější tyč. Poté se dostal k sólové akci hostující Kotlan, při postupu po hranici šestnáctky si obhodil dva obránce, ale když si chystal míč ke střele, sebral mu jej proti se pohybující Forst, kterému jej domácí zadáci odkopli a bylo po šanci. Aktivita se však Kotlanovi vyplatila v 76. minutě, kdy předvedl správný důraz v koncovce. Domácí zadáci k němu srazili Forstův centr, Kotlan doslova protlačil míč přes jednoho obránce, vzápětí i přes druhého, v pokutovém území byl zezadu faulován brankářem Sedleckým, ocitl se na zemi, stačil však vstát a těsně před dobíhajícími zadáky uklidil míč do odkryté branky – 0:2. Domácí odpověděli střelou Holáka, která skončila těsně nad Kohelovou brankou a v 86. minutě po akci Hampapy střílel volejem ze 14 metrů nad Kohelovu branku Bubeníček. Výborný Kohel podržel svůj tým dvě minuty před koncem, kdy se dostal po Rašínově akci ke střele volejem domácí Kříž, ale hostující gólman jeho střelu z 15 metrů konečky prstů vytlačil na tyč a zadáci míč odklidili na roh. V nastaveném čase se po Forstově akci dostal do šance nehlídaný Krakeš, ale místo postupu na branku zbrkle vystřelil a Sedlecký míč bez problémů zachytil.

Sestava Domažlic B: Kohel – Berka, Červený, Rejthar - Heller (85. Malý), Bočan, Janča, Kruml, Čech – Forst, Kotlan (77. Krakeš). Trenér: Jiří Knopf.

K.Lázně - Domažlice ...

benfika
bery | 22.10.2007 (00:15)
nechci tu to nějak rozvádět, ale béčko jiskry má svoji kvalitu a určitě to nebude jen v mladých hráčích,kteří samozřejmě musí svými výkony i v "béčku" se poprat o to svý místo na výsluní(zatím divize,doufejme¨),toto vítězství bylo konečně vybojováno srdíčkem ,bez kterýho se fotbal hrát nedá a věřím, že to tak bude v celým domažlickým fotbale i nadále