10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

J. Domažlice B - Slavoj Stod 1:1 (1:0).

Další nepříliš dobré vystoupení rezervy Jiskry bylo k vidění na Střelnici, kde domácí hostili celek TJ Slavoje Stod. Po nevýrazném vystoupení, ve kterém domácí neproměnili několik dobrých příležitostí, včetně pokutového kopu, se nakonec soupeři rozešli smírně.

Jiskra začala aktivněji a měla v úvodu zápasu více ze hry. Do první vyložené šance se dostal v 18. minutě domácí Bočan, ale váhal se zakončením, až mu brankář Čermák sebral na malém vápně míč z nohy. Ve 26. minutě našel Čech zprava volného Forsta, kterému sice míč nesedl, ale jeho nedůrazná střela z 10 metrů se dokutálela i přes snahu hostujícího obránce za brankovou čáru – 1:0. Po půlhodině hry poslal Kruml do vyložené šance Bočana, ale ten sám proti Čermákovi zakončil střelou zprava ze 14 metrů jen do těla hostujícího gólmana. O dvě minuty později se k míči dostal Krakeš, ale zazdil další tutovku, když z 9 metrů trefil jen výborně chytajícího Čermáka. Udeřit mohlo i na druhé straně, když ve 37. minutě musel po závaru před Kohelovou brankou odkopávat domácí obránce míč z brankové čáry.

Úvod druhé půle se odehrál v režii hostů, kterým se díky tomu podařilo v 53. minutě vyrovnat. Před šestnáctkou se pěkně uvolnil Pflug a střelou z 18 metrů překonal Kohela – 1:1. V 54. minutě stačil Čechovu střelu vyrazit Čermák na roh a ani šance hostů po špatném rozehrání brankáře Kohela nebyla využita. Hosté měli příležitost v 65. minutě, kdy se pěkně po levé straně uvolnil Fišer, ale jeho střela skončila vedle vzdálenější Kohelovy tyče. Na druhé straně měl šanci Janeček, ale míč špatně trefil a Čermák si s jeho střelou ze 12 metrů poradil. Když pak hosté faulovali pronikajícího Bočana, postavil si míč na značku pokutového kopu Krakeš, ale jeho střelu doprostřed branky Čermák nohou vykopl a domácí ani tuto velkou příležitost nevyužili...

Sestava Jiskry B: Kohel – Červený, Rejthar, Janča, Kruml, Bočan, Krakeš (77. Heller), Janeček, Berka, Čech a Forst.

Trenér: Jiří Šperl.