18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Požár řádil ve Zbiroze.

Zbiroh - Přes tři stovky fanoušků přilákalo derby krajské 1. A třídy v kopané. Nováček ze Zbiroha poprvé bodoval před svými příznivci!

Zbiroh– Mýto  3:0 (0:0) – o góly se po přestávce postarali Požár, Petr Staněk a Michal Jaroš.

Až pátý pokus doma zbirožským fotbalistům vyšel! Okresní derby mělo sice nakonec jasného vítěze, ale objektivně řečeno – hosté promrhali první poločas. Měli více šancí, ovšem brankáře Petra Mulače nepřekonali. Odchovanec Břas zářil a má lví podíl na zisku tří bodů.

Druhých pětačtyřicet minut přineslo úplně jiný obraz. Hrálo se plně v režii TJ Město a především  díky exligistovi Požárovi padaly i góly! Na 1:0 dal právě Požár hlavou po rohu, na 2:0 upravil stav Petr Staněk hlavou po centru Požára a  konečný výsledek 3:0 zařídil  Michal Jaroš a nahrával mu  opět Požár. I další jeho kousky – střela patičkou či chytrý lob roztleskávaly diváky.

Krásné počasí, skvělá návštěva i slušné vystupování obou celků i fanoušků skvěle zarámovaly prestižní utkání. Podívejme se na sestavy obou mužstev:
Mýto – Hruška, M. Huml, Kalčic, Šobáň, Pěnkava, T. Huml, Jiřinec, Kříž,  Štych, Veselý, Veverka (na střídání  Kořán, Šefčík, Císař, Šejdl, Špicl)
Zbiroh - P.Mulač, J. Mulač, Šeba, S. Jaroš,  Konětopský,  P. Staněk, M. Jaroš, Požár, Jedlička, Říha, Palek (na střídání Bystřický, O. Staněk, Zajíček, Klíma, Dongres).

O víkendu: v sobotu odpoledne vyrazí Zbiroh do Plzně–Zátiščí za Vodními stavbami. Hratelným protivníkem, s nímž by mohli borci TJ Město sehrát vyrovnanou partii.

Slavoj Mýto má výhodu domácího prostředí až v neděli  přivítá od 15.30 Sokol Blovice. Oba celky se potkaly v krajském přeboru, takže duel to bude opět prestižní!