Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALTrenér Štěpán Hirschl: O divizi zatím nepřemýšlím.

Po jedenácti kolech krajského přeboru je Holýšov druhý. Na první Tachov ztrácí pouhé tři body. Jak výkony svého týmu hodnotí trenér Štěpán Hirschl?
Během odehraných šesti zápasů získali hráči Sta­finu celkem šestnáct bodů. Během soutěže je porazili pouze fotbalisté Tachova a Přeštic.
 
Šestkrát za sebou jste neprohráli. Jak byste zhodnotil uplynulé zápa­sy a poslední utkání v Manětíně?
Pravda je, že naše výkony mají vzestupnou tendenci. Zá­pas v Manětíně byl jeden z na­šich nejlepších utkání. Kluci bojují a myslím si, že po zlo­movém zápase v Klatovech, kde se nám podařilo zvítězit, i když náš výkon nebyl tak dob­rý, jim vstouplo i sebevědomí a víc si věří. Doufám, že v tom budeme pokračovat.
Na začátku sezóny jste říkal, že se budete určitě pohybovat na hor­ních místech v tabulce. Mluvil jste o pátém místě a nyní jste ještě výš. Co se v týmu změnilo, že se Holýšovským fotbalistům tak daří?
Určitě jsme změnili systém hry. Kluci hrají s velkým na­sazením a výborná je i obrana. Skvěle chytá brankář Janča. Určitě bychom chtěli být dál na horních místech v tabulce. To, že jsme nyní na druhém místě zatím nic neznamená. V tříbodovém herním systému můžeme být teď druhý a další týden to může být úplně jinak. Chtěli jsme především bavit naše fanoušky dobrým fotba­lem a dobrými výkony a to se nám, myslím si, daří.
Přemýšlíte o postupu do divize?
Abych pravdu řekl, tak ne­přemýšlím. Neříkám, že se ne­budeme snažit soutěž vyhrát, ale čekají nás ještě čtyři zápa­sy a potom ještě celé jaro, takže to je ještě hodně daleko.
Tachov, který je nyní v čele tabulky vás na domácí půdě ve třetím kole přeboru porazil 2:0. Myslíte si, že byste ho nyní porazili?
Tak já myslím že určitě a doufám, že na jaře vyjdeme ze zápasu vítězně my. Jinak ale Tachov považuji za nejlepší tým v soutěži a za největšího favorita na postup.
V neděli vás čeká domácí zápas s Bolevcem. V Holýšově jste před svými fanoušky ještě neprohráli. Myslíte si, že tento trend udržíte?
Jsem o tom přesvědčený. Pokud k utkání kluci přistoupí tak jako doposud, tak bychom měli soupeře jednoznačně přehrát.

Kristýna Bublová