16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Klenčí rozhodlo za sedm minut.

V dalším okresním derby se na hřišti v Klenčí střetl domácí Spartak s Bělou. Té se v podzimní části sezóny příliš nedaří, a tak Klenečtí díky zlepšenému výkonu ve druhé půli splnili roli favorita.

Klenčí - Bělá   2:0 (0:0) Branky: 52. a 59. Řezníček.

V první půli, která divákům příliš pěkný fotbal nenabídla poprvé zahrozili domácí, ale Koza v 9. minutě gólmana Ni­kolayeva zblízka nepřekonal. Na druhé straně mohl otevřít skóre deset minut nato Šteffel, který zcela volný hlavičkoval z malého vápna nad. Poté získali domácí převahu, kterou ale nedokázali do konce poločasu vyjádřit gólově.
Ve druhé půli Klenečtí na hosty doslova vlétli a v úvod­ních minutách si vytvořili ně­kolik šancí. Ale Ivan Hromník ani jeho bratr Tomáš nemířili přesně. První branka utkání přišla v 52. minutě, kdy domácí kapi­tán Jaroslav Řezníček po při­ťuknutí Tomáše Hromníka ustál souboj s Blehou a střelou pod padajícím Nikolayevem poslal svůj tým zaslouženě do vedení-1:0.
Šest minut nato šel sám na bělského gólmana Tomáš Hromník, ale mířil jen do jeho nohou. Neuběhla však ani mi­nuta a Klenčí se radovalo z další branky. Trestný kop Psutky jen lehce tečoval Jaro­slav Řezníček a zvýšil - 2:0. Do konce zápasu si domácí vytvořili ještě několik příleži­tostí, ale Koza ani Tomáš Hromník třetí branku nepři­dali. V síti neskončila ani bomba Pavla Řezníčka, která otřásla břevnem branky Bělé. Hosté v závěru utkání podnikli několik brejků. Nejvydařeněj­ší byl ten, na jehož konci Štef­felovu ránu gólman Sokol vy­táhl na roh.

Klenčí: Jan Sokol-Osvald, Pavel Řezníček, Ivan Hromník, Čech - Černý,  Pavel Sokol, Jaroslav Řezníček, Psutka - Koza a To­máš Hromník. Střídali: Toth, Houdek a Vejmelka. Trenéři: Radek Talaš a Sami Hemissi.

Bělá: Nikolayev - Pivoňka, Mi­roslav Nový, Bleha, Sándor - Kraml, Houda, Jan Nový, Šteffel -Strouhal a Černý. Střídali: Kamic a Kotrc. Trenér: Aleš Za­vadil.