19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Hampapa odmítl šanci na vítězství.

HORŠOVSKÝ TÝN - Konstantinovy Lázně remizovaly v H. Týně s místním Dynamem 1:1

K dalšímu utkání 1. B třídy zajížděly Konstantinky do Horšovského Týna a moc šancí na úspěch se jim nedávalo. Po devadesáti minutách skončilo utkání 1:1, ale hosté byli právem zklamáni.

Domácí začali náporem, ovšem Lázně je nepustily do vážnější šance. V 15. minutě přišel šok pro domácí. M. Bubeníček vyslal do úniku Hampapu a ten poslal hosty do vedení – 0:1. V dalších minutách se obraz hry nezměnil. Dynamo mělo územní převahu, ale skóre bylo stejné. Ve 25. minutě trefil Zabloudil dvakrát tyč, když se míč ještě kutálel po brankové čáře. Ve 44. minutě první vážnou akci domácích, kdy ze tří metrů střílel útočník Dynama, perfektně zneškodnil Sedlecký.

Ve druhém poločasu se obraz hry nezměnil. Po jednom z protiútoků střílel Hoffmann v 72. minutě do gólmana. Na druhé straně vytáhl jeden ze svým parádních zákroků Sedlecký, když před ním hlavičkoval zcela osamocený hráč. Tři body měl na kopačce Hampapa, který v 88. minutě zcela sám postupoval na gólmana. Obrana Dynama v této chvíli kapitulovala a jenom sledovala souboj brankáře s hostujícím útočníkem. Hampapa zcela sám nepochopitelně trefil z devíti metrů stojícího gólmana. Vzápětí se na druhé straně dopustili hosté nedovoleného zákroku. Míč si postavil Havlíček a životní ranou vyrovnal – 1:1.

„Kdyby mě před utkáním někdo řekl, že uhrajeme bod, tak to beru. Bohužel, my tady dva ztratili,“ neskrýval zklamání hrající trenér Pavel Rašín a dodal: „Dnes jsme měli velkou šanci tady po několika letech konečně vyhrát. Mohli jsme definitivně rozhodnout, bohužel, místo toho inkasujeme. Dnes nám chybělo také fotbalové štěstíčko. Nezahráli jsme špatně, ale vezeme jen bod,“ hodnotil utkání Rašín.

K. LÁZNĚ: Sedlecký – Vaněk, M. Bubeníček, K. Bubeníček, Bock, O. Uhlíček, Rašín, Zabloudil, Hampapa, Hoffmann, Holák. Střídali Packan a Kašpar.