24 25 26 27 28 29 30
31

Lubští se radovali.

LUBY - Tým hrající 1.A třídu vyprovodil soupeře z Plzně se třemi góly

Ze zisku tří bodů za vítězství se mohli v sobotu radovat fotbalisté Lub hrající v 1.A třídě. Na domácím hřišti přivítali tentokrát soupeře VS Plzeň, kterému v prvním poločase nadělili jednu branku a ve druhém přidali ještě další dvě. Plzni se naopak skórovat nepodařilo ani jednou.

TJ Start VD Luby – VS Plzeň 3:0.

Soupeř z Plzně zamířil do Lub letos už podruhé. Ale ani v předchozím utkání se mu nedařilo, neboť jej Lubští vyprovodili s pěti brankami. Podobná situace panovala i při sobotním utkání. Nejprve otevřel skóre už ve čtvrté minutě Adam Vondrovec. Hra se ale v prvním poločase přelévala z jedné strany na druhou a oba celky působily vyrovnaně. „Domácí byly střelecky nebezpečnější, ale byly to akce, kterým chybělo zakončení,“ zhodnotil první poločas trenér Lub Karel Šůs.

Druhý poločas se už nesl plně v režii domácích. Ti měli herně navrch, navíc z jejich strany bylo opět patrné víc střeleckých příležitostí, které úspěšně zakončili v 72. minutě Petr Hodl a v 85. minutě přidal třetí branku domácích Pavel Smolík. „Určitě jsme měli na víc branek. Soupeř nás ohrozil jednou, tuto střelu ale gólman Jan Kalaš úspěšně zlikvidoval,“ pochvaloval si lubský kouč. Tomu však stále schází v sestavě Radek Pikhart, který se zranil při hokeji a v mužstvu kopané nehrál už druhý zápas v řadě.

Poločas: 1:0. Branky: 4. Vondrovec, 72. Hodl, 85. P. Smolík. Rozhodčí: Jurčík – Petržilka, Hájek.
Sestava Lub: Kalaš – Turner, Novák, Vejskal, V. Smolík, Krotký, Hodl, Vondrovec (67. Papay), Voráček (83. Cupl), P. Smolík, Šůs.