Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALHolýšov vydoloval v Manětíně tři body.

V nedělním utkání krajského přeboru hostil čtvr­tý celek tabulky Sokol Ma­nětín dosud třetí FK Stafin Ho­lýšov. Vyrovnaný duel rozhod­la jediná branka, když po zá­varu v pokutovém území do­mácích rozhodl o nejtěsnější výhře hostů tečovanou střelou Tlustý.
Manětín potřetí za sebou nezískal ani bod. Zklamaný byl pochopitelně od minulého týdne nový trenér Manětína Zdeněk Štolka. „Ztráta bodů nás velice mrzí, myslím si, že to byl vysloveně remízový zá­pas. V první půli jsme měli ví­ce šancí, ale hosty dvakrát za­chránil od pohromy výborný gólman Janča." I po změně stran pokračoval vyrovnaný souboj. „O osudu utkání rozhodla jediná, pro nás nešťastná branka. Hosté hráli velmi rychle a důrazně, my jsme je přehrávali kombi­načně, bohužel ani jednu z brankových příležitostí jsme nedokázali využít," litoval po zápase manětínský lodivod.
Jeho protějšek na holýšov­ské lavičce Štěpán Hirschl byl nečekaným tříbodovým zis­kem z horké půdy v Manětíně velice potěšen. „Čtvrtým ví­tězství v řadě jsme dnes potvr­dili svou momentálně velmi slušnou formu. Zápas to byl kvalitní a vyrovnaný, přesto si myslím, že jsme byli o jednu branku lepší," tvrdil po utkání holýšovský kouč. Po celý zápas se šance stří­daly před oběma brankami, šťastnější nakonec byli hosté. „Důležité bylo, že jsme soupeři nedovolili naplno rozehrát je­ho nebezpečné kombinační akce, naopak jsme je předčili v nasazení a bojovnosti, " viděl hlavní příčinu úspěchu svých svěřenců trenér Hirschl.

Holýšov se tak po nečekané remíze Chrástu posunul již na druhé místo tabulky s tříbo­dovou ztrátou na vedoucí Ta­chov. V příštím kole hostí do­ma, kde je letos zatím stopro­centně úspěšný, nováčka z Bo­levce. Jeho včerejšího soupeře Sokol Manětín čeká po třech porážkách za sebou těžký zá­pas v Plzni, na hřišti letos za­tím nevýrazného mužstva SK ZČE.

Ivan Tafat

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.