Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALDalší radost Chodů.

Doslova vydřené tři body. Tak by se dalo cha­rakterizovat vítězství do­mažlického nováčka nad Jan­kovem. V nepříliš pohledném duelu domácí vyhrávali gólem Bublíka 1:0 a hostům byl za úder do protihráče vyloučen Maxa. Místo pojištění vedení však Domažlice inkasovaly gól do šatny na 1:1.
„Dostali jsme od úvodních minut soupeře pod tlak, ale pojistka nepřišla, naopak jsme si nechali zbytečný gól dát," lamentoval domažlický trenér Miroslav Moravec. To ale ne­bylo všechno. Hned po zaháje­ní druhé půle šel Jankov i v deseti hráčích dokonce do ne­čekaného vedení.
„Chtěli jsme do druhého po­ločasu vstoupit aktivně a mís­to toho jsme inkasovali do ote­vřené obrany druhou branku. To bylo hodně špatné," líčí černé minuty domácích Mo­ravec.
Za chvíli však po zákroku na Z. Černého vyrovnal z pe­nalty Šot a nakonec Mifek vstřelil vítězný gól - 3:2. „Tři body bereme, ale hráli jsme v křeči. Když byl hostům vylou­čen další hráč, dokázali i v de­víti nakopávat dopředu míče a my se obávali o výsledek. Mám z utkání rozporuplné pocity," přiznal Miroslav Moravec.
Duel příliš nevyšel ani ne­přesnému rozhodčímu Jedlič­kovi. Rozdal deset žlutých a tři červené karty. Pod sprchy šel v závěru totiž i domácí Šot.

Pavel Hochman

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.