13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Výsledky krajského přeboru souhrnně.

Ve víkendovém 11. kole krajského přeboru Chrást pouze remizoval na půdě no­váčka v Bolevci 2:2. Vedoucí Tachov zvítězil v Klatovech hladce 3:0 a má na čele tabulky náskok dva body na druhý Ho­lýšov.

Bolevec  - Chrást   2:2
Domácím patřil úvod, ale pak postupně převzal iniciati­vu Chrást, který získal jedno­brankový náskok. Bolevec po přestávce vyrovnal, ale kano­nýr Bezdička svým druhým gólem opět strhl vedení na stranu hostů. Domácí zabojo­vali a pět minut před koncem se rovněž podruhé trefil Šiml a srovnal na konečných 2:2.
Nejlepší hráči: Šiml - Bezdička. Poločas: 0:1. Branky: 55. a 85. Šiml­14. a 70. Bezdička. Rozhodčí: Tyc. ŽK -1:5. Diváků: 300.
Bolevec: Klečka-Kučera, Dolejší, J. Pelnář, Thomayer (61. Došlý), März, Brejcha, M. Pelnář (86. Hum­pál), Šanoba (27. Soukup), Šiml, Greif. Trenér V. Opl.
Chrást: Bláha - Král, Brýla, Bez­dička, Mojžíš, Komárek, Fiala, Haidelmayer, Křen, M. Tyr, Kroc. Hrající trenéři J. Diepold a R. Fiala.

Rapid Plzeň - Rokycany  2:2
Úvod patřil hostům, na jejich rychlou branku však Rapid vzápětí odpověděl a těsně před půlí jim chytrou střelou zajis­til vedení Korda. Po změně stran mohli domácí zvýšit své vedení, ale Hucl ani Kovařík šance neproměnili. Pak přišel zákonitý trest, když Jícha po rohu hlavou vyrovnal a zajistil Rokycanům cenný bod.
Nejlepší hráči: Kovařík - Hereit. Poločas: 2:1. Branky: 7. Pata, 45. Korda - 5. Hereit, 62. Jícha. Roz­hodčí: Bureš. ŽK: 3:4. Diváků: 100.
Rapid: Štrunc - Nový, Zaoral, Pa­ta, Buček, Janout (60. Brabec), Kor­da, Liška, Hucl, Peroutka (88. Hrubý), Kovařík. Trenér J. Jílek.
Rokycany: Vild - Jícha, Rýdl (46. Světlík), Hereit, Schveinert, Tobr­man, Mraček, Papáček (46. Štast­ný), J. Scheinherr, Kozler, Šavel (35. Brož). Trenér P. Aubrecht.

Chanovice – SKZČE P1zeň  4:0
První poločas byl herně vy­rovnaný, rozhodující okamži­ky přišly po hodině hry. To domácí zvýšili na 2:0 a hostům byl vyloučen Strážnický. V pohodě hrající Chanovice pak zápas snadno dovedly do ví­tězného konce.
Nejlepší hráči: Hnídek - Bednář. Poločas: l:0. Branky: 6. a 72. Kučera, 57. (PK) Varga, 88. (PK) Tafat. Roz­hodčí: Dusil. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (60. Strážnický). Diváků: 100.
Chanovice: Daněk - Frýzek, Hní­dek, Varga, Strakoš, Hausleitner, Kučera (73. Kocour), Tafat, Černo­horský, Krch (82. Votava), Zdeněk. Trenér M. Rambousek.
SK ZČE: Řezáč - Levý (73. Šiml), Strážnický; Chaluš, Šneberk, Va­cek, iJlč, Bačkovský (43. Fedorco), Bednář (73. Sulek), Rout, Vlček. Trenér J. Urbánek.

Město Touškov – Zbůch  0:2
Ve vyrovnaném derby roz­hodla lepší koncovka nováčka, který na rozdíl od domácích dvě ze svých šancí zužitkoval ke vstřelení rozhodujících branek.
Nejlepší hráči: Kalčík - Brož. Po­ločas: 0:1. Branky: 38. Paum, 77. Schejbal. Rozhodčí: Duda. ŽK: 2:3. Diváků: 200.
M. Touškov: Krásl - J. Fiirbacher, Kluska, Kalčík, K. Fiirbacher, Svo­boda, Nosek (62. Čechura), Karbu­sický, Královec (65. Bárta), Brand, M. Scheinherr (46. Holý). Trenér M. Mareš.
Zbůch: Zábranský - Brož, Plahs, Hettler (90. Hájek), Pfeifer, Koude­la, Paum (84. Kubíček), Steinbach (90. Beneš), Schejbal, Daňhel, Her­man. Trenér P. Lukášek.

Kiatovy B  - Tachov  0:3
Hosté byli fotbalovější, přes­to s nimi drželi domácí téměř po celý první poločas krok, ale v závěru inkasovali. Hned v nástupu do druhé půle Tachov přidal druhý gól a pak již neby­lo o jeho výhře pochyb.
Nejlepší hráči: Beneš- Chada. Po­ločas: 0:1. Branky: 45. a 87. Chada, . 52. Machač. Rozhodčí: Schneider.
ŽK: 2:3. Diváků: 100.
Klatovy B: Herman - Vacovský (60. Bouberle), Moser, Jakubec, Kraus, Hromada, Adamka, Beneš, Žitník (75. Popelka), Pavlík, Z. To­man. Trenér I. Lužný.
Tachov: Pták - Luk. Čížek, L. Vi­terna, Kaše (67. Šácha), Machač, Hudec, Lad. Čížek, i. Viterna, Cha­da (90. Svoboda), Boček (85. Ha­bart), Malý. Trenér M. Chada.

Manětín – Holýšov  0:1
Vyrovnaný šlágr kola roz­hodl šťastnou tečovanou stře­lou po hodině hry kanonýr Ho­lýšova Tlustý. Manětínští měli stejně příležitostí jako hosté, ale velkou překážkou pro ně byl brankář Hojýšova Janča.
Nejlepší hráči: Mikulík - Pro­cházka. Poločas: 0:0. Branka: 58. Tlustý. Rozhodčí: Štrincl. ŽK: 2:0. Diváká:150.
Manětín: Pochobradský - Pleyer (21. Šimlingr), Cibula, Spal, Dlou­hý, Bouška, Štolka (73. D. Janouš­kovec), Stejskal, Korynta, Mikulík, M. Pátek. Trenér Z. Štolka.
Holýšov: Janča - Nový (87. Šini­ka), Hamerník, Snášel, Hrdina, Ka­as, Majlát, Jeniš (84. Vrba), Tlustý (90. Levička), Procházka, Lukáš. Trenér Š. Hirschl.

Stříbro - Horní Bříza  2:1
Úvod utkání patřil hostům, ale pak byl zápas vyrovnaný. O zisku tří bodů rozhodl až v po­slední minutě v závěrečném náporu exligista Vágner v do­bě, kdy hosté dohrávali bez dvou vyloučených hráčů. Nejlepší hráči: Vágner - nikdo.
Poločas: 0:0. Branky: 48. P. Andrle, 90. Vágner -56. P. Chocholatý. Rozhodčí: Legát. ŽK: 1:5. ČK: 1:2 (73. Kertys - 78. F. Rozmara, 87. Ko­hout). Diválců: 200.
Stříbro: Józa - B. Andrle, Uhlíř, Jareš, Cvachouček (72. Hřebík), Míčka, Kertys, P. Andrle, Bednář, Houdek (87. Kasl), Vágner. Trenér M. Tůma.
H. Bříza: Mizera - Šimice, Gadač, Krůs (89. Bíba), Holík, Štefánek, F. Rozmara, Kohout, i. Rozmara (56. Vrla), Jagerčík, P. Chocholatý. Trenér F. Sudík.

Sušice - Přeštice  1:0
Domácí vytěžili z úvodního náporu vedoucí branku, jejímž autorem byl Cihlář. Druhé dějství začalo náporem Přeš­tic, které měly územní převa­hu ale bez vyložených šancí. V závěru mohli pojistit výhru Sušice pod novým trenérem Lešetickým po rychlých brej­cích Junek, Cihlář a Kočí, ale své brankové příležitosti ne­proměnili.
Nejlepší hráči: Hrach-Kuneš. Po­ločas: 1:0. Branka: 17. Cihlář. Roz­hodčí: Niedermayer. ŽK: 2:4. Divá­ků: 200.
Sušice: Kindelman - Kodýdek, Klíma (88. Hoda), Procházka, Slá­dek, Prchlík, Cihlář (86. Chmelík), Hrach, Hubáček, Hupka (67. Ju­nek), Kočí. Trenér V. Lešetický.
Přeštice: Regner - Kuneš, Cápal, Šobr, Bouc, Maršálek (76. Hořký), Šteffl, Biedermann, Oulík (63. Pap), Benedikt, Ostrolucký. Trenér J.Kubeš.