Výsledky divize sk. A souhrnně.

Fotbalová divize pokra­čovala o víkendu jedenáctým kolem.
Skupina A

Vejprnice - Králův Dvůr 1:1
Lídr potvrdil své kvality, br­zy se dostal do vedení a v prv­ním poločase byl lepším tý­mem. Potom domácí přidali a snaha o vyrovnání se v závěru naplnila: rohový kop Křena poslal hlavou nekompromisně do sítě stoper R. Černý.
Poločas: 0:1. Branky: 71. R. Černý - 6. P. Dochtor. Rozhodčí: Šafránek. 2K: 1:2. Diváků: 150.
Vejprnice: Hajžman - L. Rada, Stanislav, R. Černý, Bouřa - Lówy, Holý, Havránek (65. Křen), Košťál (48. Švehla, 85. Hrdlička) - Aubrecht, Braun. Trenér J. Mysli­veček.

Votice - Horažďovice  1:0
Internacionál Siegl se v do­mácích barvách zaskvěl hned po zahájení, když po rohu do­razil míč do sítě. Ve zbytku po­ločasu hosty podržel brankář Kolář. Vyrovnané druhé děj­ství bylo téměř bez šancí, jen Kolář zlikvidoval sólo domá­cích.
Poločas: 1:0. Branka: 3. Siegl. Rozhodčí: Vrzal. ŽK: 2:2. Diváků: 450.
Horaždovice: Kolář - Brůha (54. Stulík), Zámeček, Pícka, Baloušek­Klůc (82. A. Deleu), Vaigl, Šafanda, Pavlík - Beránek, P. Horváth. Tre­nér: R.Bouda.

Domažlice - Jankov  3:2
V rušném a nervózním duelu domácí neudrželi v první půli vedení, přestože hráli proti de­seti. Po obrátce dokonce pro­hrávali, ale Šot z penalty a Mi­fek střelou pod tělem gólmana nakonec zajistili další výhru. Nepřesný sudí rozehrál až pří­liš velkou karetní partii.
Poločas: 1:1. Branky: 22. Bublík, 57. Šot z PK, 63. Mifek -44. M. Pulec,
54. Boček. Rozhodčí: Jedlička. 2I:4:6. ČK:1:2 (76. Šot - 38. V. Maxa, 65. Štěcha). Diváků: 650.
Domažlice: Pejsar-Strejc, Tesař, Vacek, Šmirkl (67. Mach) - Z. Černý (67. Kubica), Šámal, Manowetz, Bublík (83. Janeček) - Šot, Mifek. Trenér M. Moravec.

Admira - Klatovy  2:0
Hosté měli o poznání více ze hry, na přihrávku Hanzlíka však nedosáhl ve skluzu Presl. V úvodu druhé půle nepokryli klatovští hráči standardku a Mičko hlavou otevřel skóre. Snahu hostů o vyrovnání za­stavilo nedorozumění gólma­na Míčky s Javůrkem a centr ze šedesáti metrů až do sítě za­vršil prohru.
Poločas: 0:0. Branky: 50. Mičko, 85. Vlček. Rozhodčí: Hock. ŽK: 2:1. Diváků: 210.
Klatovy: Míčka - Javůrek, M. Viktora, Sýkora, Cihlář - Hanzlík, Bahleda (64. Kopp), Brejcha (75. Šlechta), Mužík, Zedník-Presl (75. Vítovec). Trenér K. Krejčí.

Prachatice – Doubravka  2:2
Dvoubrankové vedení do­mácích hosté v závěru srovna­li. Švec po sólu obešel i bran­káře a Šuranský se trefil přes­ně k tyči. Druhý bod Doubrav­ky v soutěži je zasloužený.
Poločas: 1:0. Branky: 43. Košík, 59. Kováčik - 75. Švec, 82. Šuranský. Rozhodčí: Duchoň. ŽK: 0:4. Divá­ků:150.
Doubravka: Šilhánek - Pondělík (46. Bobák, 90. Václav), D. Novák, Lisý, Kočí - Šuranský, J. Šmrha, Faist, Bešta - Švec, O. Smejkal (46. Soukup). Trenér I. Kovács.