14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Jiskra Domažlice - SK Jankov 3:2 (1:1).

V 11. kole divizní skupiny A přivítali na svém hřišti hráči Jiskry Domažlice jihočeský celek SK Jankov. Utkání dvou celků z dolní poloviny tabulky nebylo příliš líbivé, ale domácím se nakonec podařilo, po nepřesvědčivém výkonu získat všechny tři body, které jsou velmi důležité. V nervózně hraném utkání bylo k vidění celkem 13 karet, z toho 3 červené!

Po celý první poločas měli domácí více ze hry, byli ofenzívnější, ale do vyložených šancí je obrana hostů nepouštěla. Již ve 3. minutě po Šámalově tr. kopu přiťukl Vacek míč zpět na Tesaře, ale jeho střela volejem z 8 metrů mířila vedle pravé Hrubého tyče. O dvě minuty později zatáhl míč po pravé straně Černý, našel nabíhajícího Šmirkla, ale brankář hostů Hrubý stačil skluzem míč odkopnout. V 6. minutě rozehrál tr. kop domácí Vacek, míč se k němu od zdi odrazil zpátky a opakovaná střela z 18 metrů skončila těsně vedle pravé Hrubého tyče. O čtyři minuty později si na Bublíkův centr zprava naskočil Tesař, ale hlavou zamířil z 10 metrů nad jankovskou branku. Ve 12. minutě hlavičkoval po Šámalově tr. kopu Vacek mimo pravou tyč Hrubého branky. Hosté se probudili až v 19. minutě , kdy míč zatáhl po pravé straně Holba, ale jeho centr stačil Šmirkl odvrátit na roh. Totéž se podařilo po Šámalově přihrávce na Bublíka i obráncům Jankova o chvíli později. Roh rozehrál zprava Šámal, ale Tesařova nedůrazná hlavička Hrubého nepřekvapila. Domácí zúročili svou aktivitu ve 22. minutě, kdy míč po levé straně zatáhl Bublík, uvolnil se přes dva obránce, jeho střelu z hranice šestnáctky jeden z hostujících zadáků lehce tečoval a míč skončil v pravé šibenici jankovské branky – 1:0. O minutu později si Hrubý bez problémů poradil s nedůraznou Černého střelou a na druhé straně pokus Martina Pulce domácí zadáci zblokovali. Ve 27. minutě našel Šámal Černého, ale jeho pokus volejem z 15 metrů skončil metr vedle pravé jankovské tyče. Na druhé straně si s Holbovým centrem zprava poradil Pejsar. Ve 31. minutě zatáhl míč po levé straně domácí Manowetz, ale jeho centr zachytil Hrubý a o dvě minuty později po Šámalově tr. kopu hlavičkoval ze 12 metrů mimo levou šibenici branky hostů Vacek. Ve 39. minutě Šámal našel Šota, ten však na hranici šestnáctky váhal se střelou a nakonec jeho špatnou přihrávku hosté odvrátili. Ve 38. minutě uviděl za faul na Šmirkla červenou kartu hostující kapitán Václav Maxa a domácí měli početní výhodu. Ta jim však nebyla nic platná, protože když po Šámalově tr. kopu mířil Vacek hlavou ze 12 metrů vedle pravé Hrubého tyče, přišlo autové vhazování hostujícího Kursy, míč se dostal k nehlídanému Martinu Pulcovi a ten z 15 metrů zleva srovnal na 1:1.

Úvod druhé půle byl vyrovnaný, ale první dobrou příležitost si vypracovali ve 49. minutě domácí, když se v pokutovém území pěkně uvolnil Mifek, jeho střela zleva byla sražena k Černému, který z těžkého úhlu trefil jen tělo padajícího Hrubého. Na druhé straně po samostatné akci zamířil Holba nad Pejsarovu branku. Když pak Šotův tr. kop skončil na zdi dostal se do brejku na druhé straně Holba, ale Bublík jej dostihl a čistě odzbrojil. V 53. minutě zakončil hostující Holba další svoji akci střelou z 18 metrů, kterou Pejsar kryl. V 54. minutě zatáhl po levé straně míč hostující Stejskal, našel Bočka, který pohotovou střelou z otočky z 18 metrů poslal hosty do vedení – 1:2. Domácí gól probudil a tak když byl v 57. minutě Černý v pokutovém území hostů v souboji sražen, přísně nařízený pokutový kop nepřesným rozhodčím Jedličkou, proměnil Šot – 2:2. O dvě minuty později měl možnost skórovat domácí Mifek, ale jeho lob přes vybíhajícího gólmana hostů byl příliš vysoký. Mifek měl další možnost po hodině hry, kdy se pěkně proháčkoval do pokutového území, ale jeho pokus zleva z 10 metrů stačil jeden z jankovských zadáků odvrátit na roh. Po Šámalově rozehrání zleva stačili hosté míč doslova odkopnout napřaženému Tesařovi z nohy, do bezpečí. Aktivita se domácím vyplatila v 63. minutě, kdy po Šotově vysunutí šel Mifek sám na Hrubého a tentokrát tutovku proměnil, když střelou ze 14 metrů poslal domácí do vedení – 3:2. Poté přišlo druhé oslabení hostů, když druhou žlutou kartu po faulu uviděl Štěcha a musel předčasně do sprch. V 67. minutě domácí odvrátili Stejskalův tr. kop a vzápětí na druhé straně Šot přiťukl zpět na Monowetze, jehož střelu volejem ze 17 metrů srazili hostující zadáci. V 74. minutě zatáhl míč po levé straně hostující Stejskal, parádně obešel tři domácí zadáky, ale jeho střela z úhlu zleva skončila vedle vzdálenější Pejsarovy tyče. Poté ze zbytečně začervenalo na straně domácích, když faulující Šot ještě kontaktoval ležícího protihráče a musel opustit trávník. O čtyři minuty později se pěkně v pokutovém území Jankova uvolnil Bublík, přiťukl míč zpět Machovi, ale jeho volej ze 17 metrů hosté zblokovali. Když pak hosté srazili Šámalův centr na roh a na druhé straně skončil nebezpečně vypadající Bočkův průnik v autu, rozehrál v 86. minutě tr. kop hostující Kursa ze 30 metrů, ale nikým neusměrněný míč skončil vedle pravé Pejsarovy tyče. Poslední slovo měli domácí, ale Manowetzův tr. kop byl snadnou kořistí pro Hrubého.

Sestava Domažlic: Pejsar – Strejc, Tesař, Vacek, Šmirkl (67. Mach) – Černý (67. Kubica), Šámal, Manowetz, Bublík (83. Janeček) – Šot, Mifek. Trenér: Miroslav Moravec.

Sestava Jankova: Hrubý – Bláha, Kursa, Kupka, Štěcha – Novotný (35. Boček), Stejskal, Maršán, Martin Pulec (82. Petr Maxa) – Václav Maxa, Holba (72. Pavel Pulec).

ŽK 4:6, ČK 1:2 - (76. Šot) - (38. Maxa V., 65. Štěcha)

Nick | 18.10.2007 (17:33)
Kritizujete na nasem webu ze neumime gramatiku. Zatimco u nas se nekdo zmylil, u vas to nekdo jako pitomec opsal i s tou chybou . Radeji bych pomlcel byt vama. A nevyjadrujte se vubec pokud chcete psat takoveto komentare. Jsou totiz i lide od vas, kteri maji oci a videli jak to cele bylo.

prachy
fans | 16.10.2007 (17:55)
Tak tos byl kamaráde asi najiným špílu, protože tohle bylo opravdu hustý a ostuda celého ČMFS.

NICK
Zajko holigans | 15.10.2007 (08:20)
vyliz si prdel zadny prachy necumeli z kapsy..tak bud v pohode..

na každou
NICK | 14.10.2007 (14:02)
Za to co jste předvedli proti Jankovu si nezasloužíte žádnou pochvalu. To co předváděl hlavní sudí, kterýmu evidentně čuměli z kapsy prachy, nemá obdobu. Na jaře si ušetřete peníze za cestu do Jankova a raději zůstaňte doma. Na každou svňi se vaří voda!!!!

K zápasu Jiskra Domažlice - SK Jankov
Názor | 14.10.2007 (11:01)
Zápas nic moc. Bylo tam několik set lidí kteří vidí a slyší. Takže, ať napíše kdo chce,co chce diváci svůj názor už mají.
Jenom mi vrtá hlavou, proč funkcionářům Jiskry nevadí chování některých hráčů, kteří v tomto zápase podali dost slabý výkon a ještě jejich arogance byla karetně "odměněna". Šot si to asi může dovolit a Kubica také. Jenom na jejich fotbalový projev se nedalo koukat.
Kdy, koho a za koho střídat je pro trenéra velká neznámá nejen v tomto zápase. V posledních minimálně pěti zápasech jsou nasazováni hráči, kteří dělají stále stejné chyby na které celé mužstvo nakonec doplatí. A vůbec zatím není vidět, že by se tím někdo zabýval. Asi někdo potřebuje ostatním dokázat, že nakoupení hráči byla ta nejlepší volba a nikdy jinak.
Pane trenére, pokuste se s tím něco udělat alespoň vy.