Kalendář

<< červen 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



Aktuální víkendové výsledky a tabulky.

Divize:

Písek - Bzová  3:1,
Vejprnice - Kr. Dvůr  1:1,
Votice - Horažďovice  1:0,
Motorlet - Strakonice  2:1,
Domažlice - Jankov  3:2,
Admira Praha - Klatovy  2:0,
Prachatice - Doubravka  2:2,
Žižkov B - Třeboň  2:0.

 1.V. Žižkov B1181220:525
 2.Králův Dvůr1173126:1124
 3.SK Votice1172213:523
 4.Adm. Praha1170422:1821
 5.Jis. Třeboň1161418:1519
 6.FC Písek1152419:1417
 7.Vejprnice1144317:1116
 8.Strakonice1151516:1316
 9.Motorlet1144313:1216
10.Horažďovice1151511:2216
11.J. Domažlice1150618:1815
12.Prachatice1141615:2113
13.FC Bzová1131710:2110
14.TJ Klatovy1130819:199
15.SK Jankov1123611:219
16.Doubravka1102910:322

Krajský přebor:

Touškov - Zbůch  0:2,
Rapid - Rokycany  2:2,
Chanovice - ZČE  4:0,
Bolevec - Chrást  2:2,
Stříbro - H.Bříza  2:1,
Sušice - Přeštice  1:0,
Klatovy B - Tachov  0:3,
Manětín - Holýšov  0:1.

 1.FK Tachov1183033:427
 2.St.Holýšov1181218:825
 3.Sp. Chrást1165040:1423
 4.S. Manětín1161438:2319
 5.Chanovice1151521:1516
 6.B.Zbůch1151518:1716
 7.Rokycany1136216:1315
 8.M.Touškov1143417:1615
 9.Bolevec1143419:2215
10.TJ Sušice1143417:2715
11.B.Stříbro1141619:2213
12.TJ Přeštice1141610:1513
13.Hor.Bříza1133512:2612
14.SKP Rapid1132620:3111
15.ZČE Plzeň1131712:2210
16.Klatovy B1101106:411

I. A třída:

Nepomuk - Chodov  3:2,
Luby - VS Plzeň  3:0,
Blovice - Žákava  1:1,
Chlumčany - Chotíkov  1:3,
Žichovice - Losiná  0:3,
Koloveč - Křimice  2:0,
Staňkov - Nýřany  1:1,
Zbiroh - Sl. Mýto  3:0.

 1.Sl. Koloveč11110041:833
 2.Chotíkov1162327:1520
 3.Nýřany1162326:2020
 4.Nepomuk1161421:1919
 5.TJ Staňkov1152419:1417
 6.Chlumčany1151524:2316
 7.VD Luby1151516:2116
 8.S. Blovice1143416:1515
 9.VS Plzeň1143419:2015
10.T.Chodov1134417:1813
11.FK Žákava1141618:2213
12.S. Křimice1133520:2312
13.M. Zbiroh1140719:2612
14.Sl.Mýto1131714:3010
15.Žichovice1131718:3510
16.S. Losiná1123617:239

I. B třída:

Planá - Postřekov  1:3,
Bezdružice - Chotěšov  1:2,
Přimda - Dl. Újezd  1:1,
H. Týn - K. Lázně  1:1,
Klenčí - Bělá  2:0,
Heřm. Huť - Rozvadov  1:2,
Domažlice B - Stod  1:1.

 1.Dl. Újezd971127:622
 2.Rozvadov960329:1518
 3.Sp. Klenčí953118:1018
 4. Bezdružice952218:1317
 5. Chotěšov952219:1717
 6.Postřekov950413:1615
 7.Dyn.H.Týn934213:913
 8.S. K. Lázně925215:1311
 9.Heřm.Huť923414:179
 10.Sl. Stod923413:169
 11.BKV Planá922515:238
 12.Bělá n.R.92259:178
 13.Domažlice B914420:207
 14.T.Přimda90186:371