Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALDejmka střídá v Klatovech Krejčí.

Trenérské rošády v divizních Klatovech, Horažďovicích, ale i o soutěž níž v Sušici. 

Fotbalisty di­vizních Klatov už netrénuje Milan Dejmek. Po sérii šesti proher v řadě byl odvolán. Mužstvo přitom zahájilo sou­těž dobře, po čtyřech kolech bylo na druhé příčce, ale od té doby šlo od porážky k porážce. Týmu, který v minulé se­zóně bojoval o postup do ČFL a teď je po deseti kolech na čtr­nácté příčce, se po Dejmkovi ujme Karel Krejčí, dosavadní kouč Horažďovic. „S Klatovy jsem už dříve postoupil z kraj­ského přeboru do divize, mám ke klubu vztah a chci mu v současné složité situaci pomo­ci. Je to však nejspíš jen na pět zápasů," vysvětloval zku­šený kouč.
V Horažďovicích Krejčího nahradí Rostislav Bouda, kte­rý u sedmého celku divizní skupiny A vykonával funkci asistenta trenéra a zároveň sportovního ředitele. Boudo­vým asistentem se stane Lu­bomír Vašica, který ještě v so­botu vedl Sušici v utkání kraj­ského přeboru. Jenže v Roky­canech Vašicovi svěřenci pro­hráli 1:4. „Původně jsem chtěl v Suši­ci končit až po podzimní části, ale nedařilo se a já cítil, že mužstvo potřebuje nějaký no­vý impuls," tvrdí Vašica.
Sušice naposledy zabodova­la naplno v pátém kole doma se Zbůchem. Potom jen dvakrát remizovala a třikrát prohrála. „Je zde úzký hráčský kádr. Mít k dispozici jedenáct fotba­listů je málo. Přijal jsem na­bídku z Horažďovic, ale v Su­šici bych skončil okamžitě i bez ní," vysvětluje Vašica.

V Sušici jsou však odcho­dem trenéra zřejmě zaskoče­ni. „Pokud Vašica odejde, bu­deme trenéra samozřejmě rychle hledat. Já sám oficiálně ještě nic nevím. Ale máme dnes a zítra jednání vedení a tam by se mělo rozhodnout," uvedl včera Vratislav Krulich, sekretář sušického klubu.

Pavel Hochman

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.