17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Holýšov opět zabodoval.

Vítězstvím Holýšova skončil nedělní zápas na do­mácí půdě s Chanovicemi. Dí­ky dalším třem bodům se Ho­lýšovští posunuli v tabulce na třetí místo, a na první Tachov už tak ztrácí pouze dva body.
Holýšov - Chanovice  3:0 (2:0)
Úvod zápasu byl na obou stranách vyrovnaný. Ve 3. mi­nutě ohrozili holýšovští bran­ku gólmana Chanovic Daňka z rohového kopu, ale míč střelil nad. Podobně vysoko nad Jan­čovu bránu šla o pět minut později střela hostů. Ve 12. mi­nutě rozehrával Majlát přímý kop, ale Tlustého dorážka pře­létla bránu. Mimo Daňkovu svatyni skončila střela holý­šovského Tlustého o minutu později. V 19. minutě musel proti Ta­fatově nepříliš prudké střele zasahovat Janča a o čtyři mi­nuty později na druhé straně vyrážel míč po prudké Pro­cházkově střele Daněk. Prvního gólu se holýšovští fanoušci dočkali ve 27. minutě. Procházka poslal po rohovém kopu přesnou přihrávku po levé straně na volného Majlá­ta, který hlavou parádně skó­roval a poslal tak Holýšov do vedení - 1:0. Ve 43. minutě se mohli diváci radovat podruhé, když Nový rozehrál přímý kop k lajně na Hamerníka, který centroval na Snášela a ten hlavičkou po­slal míč za Daňkova záda - 2:0.
Ve druhém poločase se hosté snažili o kombinační hru, ale chybělo jim přesné zakončení. Většina útočných akcí končila u velkého vápna domácích a Janča tak musel zasahovat pouze proti střelám z větší vzdálenosti. Domácí roztleskali své fa­noušky potřetí, když se v 55. minutě podařil Procházkovi přímý kop z levé strany tak, že míč prošel přes všechny hráče před bránou až do sítě hostů - 3:0. Po třetím inkasovaném gó­lu hosté vystřídali gólmana Daňka, kterého v bráně na­hradil Růžička. Ten musel hned vzápětí dvakrát zasaho­vat, když poprvé Snášelova střela orazítkovala břevno a podruhé odražený míč vystře­lil Jeniš nad. V 68. minutě mohli hosté snížit stav utkání, ale Tafatova střela byla tečovaná na roh. O osm minut později se do dobré pozice před Růžičkovu bránu dostal po dobré akci Procház­ky Šimka, ale mířil nad. V 89. minutě musel ještě Růžička zasahovat proti Majlátově střele z přímého kopu.
„Myslím si, že vítězství na­šeho týmu je skutečně zaslou­žené. Sehráli jsme povedený zápas," zhodnotil výkon holý­šovského týmu předseda fot­balového klubu Karel Králík.

Holýšov: Janča (87. Marcel) - Nový, Hamerník, Snášel, Kaas - Hrdina, Majlát, Procházka, Lukáš - Jeniš (70. Šimka), Tlustý (85. Vrba). Trenér: Štěpán Hirschl