Klenčí přivezlo body.

Tři body při­vezli nečekaně, ale zaslouženě fotbalisté Spartaku První chodská Klenčí z půdy ambici­ózního nováčka z Rozvadova.
Rozvadov - Klenčí  1:3  (1:1)
Za Klenčí: 28. a 78. Hromník, 77. Koza.
Hned v 5. minutě měli hosté slibnou příležitost, ale Braš­novu zpětnou přihrávku do vápna nedokázal žádný z jeho spoluhráčů zachytit. V 8. minutě nevyužili svoji šanci domácí, kteří postupova­li ve dvou na branku Klenčí. Vzápětí běžel sám na branku domácích Brašna, ale promeš­kal vhodnou chvíli k zakonče­ní. Skóre otevřeli po čtvrtho­dině hry domácí, kdy se jeden z útočníků prosadil hlavou - 1:0. Poté Rozvadovští soupeře zatlačili k jeho šestnáctce, ale klenečský gólman Sokol, který nahradil zraněného Vebera, svůj tým podržel. Hosté se po několika minu­tách z tlaku dostali a v 28. mi­nutě Pavel Řezníček hlavou posunul centrovaný balon na Hromníka, a ten srovnal - 1:1. Tři minuty nato mohl poslat Klenčí do vedení Koza, ale jeho pokus na brankové čáře zlik­vidoval domácí brankář. Na druhé straně předvedl další skvělý zákrok Sokol, když v poslední minutě vychytal sto­procentní šanci domácích.
První šanci po změně stran měli hosté po kombinační akci Hromníka a Černého. Prvně jmenovaný ale nemířil přesně. Poté na delší dobu převzali otěže zápasu domácí, ale díky obětavým zákrokům hráčů Klenčí a gólmana Sokola se neprosadili. A tak v 77. minutě udeřilo na druhé straně. Rozvadov­ským obráncům unikl Hrom­ník, ve vápně našel Kozu, kte­rý se s míčem otočil a levačkou vymetl levý horní roh branky -1:2. Skóre se měnilo po minutě, kdy Pavel Sokol vysunul Brašnu, po jehož přihrávce nekompromisně zakončil Hromník a dal výsledku ko­nečnou podobu - 1:3.
V dalším kole čeká Klenčí - okresní derby, ve kterém bude hostit Bělou.
Klenčí: Jan Sokol - Osvald, Pavel Řezníček, Psutka, Čech­Černý (85. Ledvina), Jaroslav Řezníček, Pavel Sokol, Brašna - Hromník a Koza. Trenéři: Ra­dek Talaš a Sami Hemissi.

Zdeněk Mifek

Taky makal celý tým
Dinger | 9.10.2007 (15:40)
Taky makal celý tým , pokud bude Klenčí hrát takhle , může pomýšlet i na vyšší příčky.