Kalendář

<< srpen 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALNečekaně šťastný týden Domažlic.

Po porážkách s Admi­rou a na Motorletu v do­mažlických řadách příliš op­timismu nebylo, ale minulý týden vnesl do řad divizního nováčka jas a úsměvy.
Nejprve čtvrteční zasedání odvolací a revizní komise ČMFS nečekaně zrušilo kon­tumaci z utkání s Královým Dvorem a Chodové opět získali tři body vybojované na tráv­níku. A v sobotu vyhrála Jis­kra v Doubravce 4:2, čímž se dostala v tabulce z nejhoršího. Neúspěchy zdecimované domácí nahlodal vedoucí gól Tesaře hned v úvodu, brzo při­dal Šot další, a přestože do pře­stávky Švec snížil, dotáhly Domažlice utkání do vítěz­ného ho konce. „Vyhráli jsme za­slouženě, lepší jsme byli ce­lých devadesát minut. Rychle vsřelený gól ovlivnil hru i vý­sledek. Potom už jsme měli hru pod kontrolou. Hodně dů­ležitá byla i čtvrtá branka," konstatoval spokojeně trenér Miroslav Moravec.
Hosté nastoupili bez zraně­ného stopera Paula a nemoc­ného obránce Mifka. „Tesař s Vackem hráli spolehlivě, stej­ně tak krajní beci. Šmirkl si své uhrál," chválil jedince Mo­ravec. V průběhu utkání se však zranili brankář Mleziva a záložník Váchal. „Gólman má jen naražené koleno, ale Vá­chal bude chybět asi delší do­bu," říkal kouč. Poprvé se představil v do­mažlických barvách útočník Manowetz. „Do mužstva zapa­dl herně i povahově. Bude pří­nosem," tvrdil trenér Mora­vec.

Poslední Doubravka pila opět z kalichu hořkosti. Muž­stvu se v klíčových momen­tech nedaří a podle slov trené­ra Ivana Kovácse ho v sobotu poškodili i rozhodčí. „Druhý gól padl po neodpískaném fau­lu na Šuranského, penalta na 3:1 byla vymyšlená, za tím si stojím, a Faist byl vyloučen za banální faul. Hosté však hrají dobře." Přesto není trenér pe­simista. "Jedeme dál, musíme se soustředit sami na sebe, vy­dřít nějaké body a připravovat už kádr na jaro."

Pavel Hochman

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.