17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Klatovy jsou u dna.

Když koncem srpna Klatovy rozdrtily 8:1 Horažďo­vice, byly v divizní tabulce druhé a čekal se od nich útok na první příčku. Od té doby však vůbec nezabodovaly, prohrály šestkrát v řadě a pro­padly se do suterénu.
V sobotu gólem ve třetí mi­nutě prodloužení podlehly 2:3 nováčkovi z Písku, přestože dlouho vedly 1:0, dokázaly i srovnat na 2:2, přesto přišel opět šok. „Když už jsme se ko­nečně dostali v utkání do ve­dení, po přestávce jsme zby­tečně zalezli a soupeř se dostá­val do tlaku. Otočil stav, přesto se nám deset minut před kon­cem podařilo vyrovnat a Han­zlík mohl ještě rozhodnout.

Místo toho uděláme v poslední vteřině chybu a opět prohra­jeme," lamentoval trenér Mi­lan Dejmek. Stále hledá recept, jak za­stavit pokles. „Asi tři zápasy točíme sestavu, ale děláme in­dividuální chyby. Navíc se ne­dokážeme dostat do kombina­ce, jen nakopáváme míče. Hráči sice bojují, ale měla by u nich být větší zodpovědnost i nasazení," vidí trenér určitá východiska z krize. Zároveň si je vědom dalšího nebezpečí. "Teď je už situace katastrofická, hrajeme o všechno a to hráči neznají. Mám obavy, aby je ještě víc ne­srazil inkasovaný gól v nasta­vení," dodal Milan Dejmek. V příštím kole jedou Klatovy do Prahy na Admiru.