14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Koloveč stále bez zaváhání.

Ani v desátém kole neztratili fotbalisté Kolovče bod. Kanonýr Šperl opět přidal další branku.
Chodov - Koloveč  1:3 (0:2)
Branky: 21. a 85. Černohor­ský, 30. Šperl - 90. Fischer.
Úvodních dvacet minut pat­řilo domácím. Hosté se dlouho nemohli dostat ke své kombi­nační hře a Chodov si vytvořil několik šancí. Hned ve 2. minutě zahrával Petr Holar přímý kop z hrani­ce šestnáctky, ale se slabou střelou si Simbartl poradil. O několik okamžiků později hla­vičkoval Kobes po centru Ka­pice zblízka nad. V 17. minutě Pfeifer tísněný obránci Simbartla překonal, ale kolovečský gólman míč směřující do branky napodru­hé chytil. Hosté pak domácím udělili lekci z produktivity. Poté, co Kolovečtí odvrátili míč po standardní situaci, si jej ve středu hřiště vzal Šperl, vy­hnul se dvěma protihráčům, křížnou přihrávkou našel Černohorského, který první střelou na branku otevřel skó­re - 0:1. Dvě minuty nato na druhé straně s námahou vytáhl Sim­bartl na roh střelu Petra Hola­ra. Po půlhodině hry pak opět udeřili hosté. Kapitán Duchoň vybojoval míč, který se dostal ke Šperlovi, který přidal v de­sátém zápase již svou sedm­náctou branku.
Celý druhý poločas byli hos­té lepším celkem a kontrolova­li hru. V 52. minutě vytáhl Sta­viarský skvělý zákrok proti střele Tomáše Homolky. Ale i Chodov se dostal do zakončení. V 58. minutě Kobes po spolu­práci vyzkoušel pozornost Simbartla. Chvíli na to důrazný Homol­ka vybojoval před brankou míč, ale ani tentokrát proti Staviarskému neuspěl. To se nepodařilo ani Baxovi, jehož prudkou střelu chodovský gólman vyrazil. Poté se bojovalo ve středu hřiště, až deset minut před koncem rozvlnil hostující Mi­lota boční síť. Pět minut nato přidala Koloveč třetí branku. Po kombinační akci Kufnera s Tomáškem se k míči dostal Černohorský, který přidal svou druhou branku v utkání - 0:3. Běžela již druhá minuta na­stavení, když si míč k roze­hrání trestného kopu postavil domácí Fischer. Technickou střelou překonal kolovečského Simbartla a stanovil na ko­nečných 1:3.
Chodov: Staviarský - Chme­lík, Miroslav Holar, Kubou­šek, Smazal - Kapic, Petr Ho­lar, Paidar (80. Hála), Kobes - Pfeifer (80. Kurek) a Fischer. Trenér: Jan Doktor.

Koloveč: Simbartl - Soupír, Lukáš Homolka, Baxa, Milota - Kufner, Černohorský, Du­choň, Kruml (62. Tomášek) - Tomáš Homolka (85. Pergl) a Šperl. Trenér: Josef Kaigl.