12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Výsledky krajského přeboru souhrnně.

Již desáté kolo krajské­ho přeboru přineslo v pořadí již pátou výhru Chrástu, který zdolal dosud třetí tým tabulky Manětín vysoko 5:2. Cenné bo­dy za výhry ze hřišť soupeřů získalo Stříbro a Město Touš­kov, vedoucí Tachov těsně zdo­lal bojovný tým Rapidu. Vyso­ké domácí výhry si připsala mužstva Rokycan, Zbůchu a plzeňského SK ZČE.
H. Bříza - M. Touškov  1:2
Ve tvrdě hraném derby se­verního Plzeňska padaly branky až po poločase, i když domácí měli do přestávky ně­kolik šancí a hostující Holý neproměnil penaltu. Na ve­doucí gól Lambora odpověděli domácí Pavlem Chocholatým, osm minut před koncem zajis­til Touškovu tři body Karel Fürbacher.
Nejlepší hráči: nikdo - Kalčík. Po­ločas: 0:0. Branlry: 68. P. Chocholatý - 55. Lambor, _ 82. K. Fiirbacher. Rozhodčí: Stökl. ŽK: 2:4. Diváků: 210.
H. Bříza: Mizera - Štefánek, Ga­dač, Krůs, Holík, F. Rozmara, M. Chocholaty", Kohout, J. Rozmara, Jagerčík, P. Chocholatý. Trenér F.
I Sudík.
M. Touškov: Krásl - Kluska, Kalčík, K. Fiirbacher, Svoboda (76. Ko­lář), Lambor, Nosek, Karbusický, Brand, M. Scheinherr, Holý (46. Če­chura, 90. J. Fürbacher). Trenér M. Mareš.
SKZČE Plzeň - Klatovy B  4:0
Domácí měli proti  poslednímu celku tabulky stálou převahu, kterou vyjádřili v každé půli dvěma góly. Hosté si za celý zápas nevypracovali ani jedinou vyloženou šanci.
Nejlepší hráči: Bednář - Lorenc. Poločas: 2:0. Branky: 33. Bednář, 40. Rout, 66. a 77. Levý. Rozhodčí: Ko­pejtko. ŽK: 0:3. Diváků. 100.
SK ZČE: Řezáč - Levý, Strážnický (80. Stanek), Bednář, Šneberk, Va­cek, Fedorco (25. Chaluš), Bačkov­ský, Sulek (76. Šiml),-Rout, Vlček. Trenér J. Urbánek.
Klatovy B: Lorenc - Rendl, Votíp­ka, Žitník (76. Kotáb), Pavlík (55. Hromada), Beneš, Voráček, Ježek, Tomán (46. Jakubec), Lukeš, Kraus. Trenér L Lužný.
Tachov - Rapid Plzeň  2:1
V nečekaně vyrovnaném du­elu se hrál oboustranně rychlý a kvalitní fotbal. Z úvodního náporu vytěžili Tachovští ve­doucí branku, po hodině hry zvýšil z pokutového kopu La­dislav Čížek. Hosté čtvrt hodi­ny před koncem snížili, v kon­ci utkání se šance střídali před oběma brankami, skóre se však již neměnilo.
Nejlepší hráči: Lad. Čížek-Liška. Poločas: l:0. Branky: l2. Machač, 63. (PK) Lad. Čížek - 76. Liška. Rozhod­čí: Špoták. ŽK: 4:4. Diváků: 250.
Tachov: Pták - Luk. Čížek, L. Vi­terna, Kaše, Šácha (72. Habart), Hudec, Lad. Čížek, J. Viterna, Cha­dá, Boček (90. Blažek), Machač. Trenér M. Chada.
Rapid: Štrunc - Zaoral, Pata, Hucl (74. Jílek), Janout, Nový, Hrdina, Buček, Liška, Brabec, Kovařík. Trenér J. Jílek.
Rokycany – Sušice  4:1
Domácí tentokrát předvedli nejlepší výkon podzimu a při­psali si body za jasnou výhru. Už po šestnácti minutách ved­ly Rokycany 2:0, odpor hostů zlomil třetí brankou v úvodu druhého dějství Jícha. Domá­cí v závěru polevili, a toho vy­užila Sušice ke vstřelení čest­ného úspěchu.
Nejlepší hráči: Šavel - Kočí. Polo­čas: 2:0. Branky: 11. Rýd1,16. Hereit, 46. Jícha, 67. Šavel - 71. Kočí. Roz­hodčí: Kračmer. ŽK: 1:3. Diváků: 180.
Rokycany: Vild (90. Kadlec) - Jí­cha, Rýdl, Schveinert, Hereit (64. Brož), Tobrman, Mraček (88. Jed­lička), Papáček, J. Scheinherr, Koz­ler, Šavel (85. Procházka). Trenér P. Aubrecht.
Sušice: Kindelman - Kodýdek, Klíma, Hupka (75. Fuchs), Hrach, Cihlář, Sládek, Hubáček, Procház­ka, Junek, Kočí. Trenér L. Vašica.
Přeštice – Stříbro  1:2
Zápas ovlivnilo zbytečné, brzké vyloučení domácího Krse. Hosté se ujali vedení před přestávkou, kdy hlavou otevřel skóre volný Cvachou­ček. Po hodině hry přidal dru­hý gól hostů Kasl, tlak Přeštic přinesl přes řadu šancí pouze snížení prohry na rozdíl jediné branky.
Nejlepší hráči: Šteffl - Cvachou­ček. Poločas: 0:1. Branky: 67. Šteffl - 38. Cvachouček, 62. Kasl. Rozhodčí: Kafka. ŽK: 5:3. čK:1:0 (23. Krs). Di­váků:150.
Přeštice: Regner - Mareš, Cápal (75. Oulík), Kuneš, Rajchart, Ostro­lucký (75. Bouc), Krs, Šobr, Bene­dikt, Biedermann, Šteffl. Trenér J. Kubeš.
Stříbro: Józa – B. Andrle, Uhlíř, Mička, Cvachouček, Kasl, Kertys, P. Andrle, Bednář (89. Slába), Hou­dek (42. Valena), Vágner. Trenér M. Tůma.
Chrást - Manětín  5:2
Souboj dvou týmů z čela ta­bulky vyzněl pro domácí Chrást. Hosté sice v utkání výborné úrovně dvakrát srov­nali náskok Chrástu, defini­tivně je zlomil až čtvrtý úspěch domácích tři minuty před koncem.
Nejlepší hráči: Bezdička - Spal. Poločas: 1:1. Branky - 14. a 90. Mojžíš, 50. a 70. Bezdička, 88. Křen - 31. Dlouhý, 57. Korynta. Rozhodčí: Ko­žár. ŽK: 2:2. Diváků: 380.
Chrást: Bláha - Král, Brýla, Ku­čera (73. Prusík), Bezdička, Mojžíš, Komárek, Diepold, Haidelmayer, Křen, M. Tyr. Hrající trenéři J. Diepold a R. Fiala.
Manětín: Pochobradský - Pleyer, Cibula, D. Janouškovec, Spal, Dlouhý, Bouška, Štolka, Stejskal, Korynta, M. Pátek. Trenér Z. Štol­ka.
Zbůch - Bolevec  4:0
Domácí byli zejména v prv­ním poločase rychlejším a dů­raznějším celkem a zaslouženě získali tříbrankový náskok. Když pak v úvodu druhé půle po krásné kombinační akci Schejbala, Hermana a Steinbacha přidali čtvrtý gól, bylo o bodech rozhodnuto.
Nejlepší hráči: Paum - nikdo. Po­ločas: 3:0. Branky - 10. a 42. Paum, 30. Hettler, 52. Steinbach. Rozhodčí: Červený. Bez ŽK. Diváků: 200,
Zbůch: Zábranský - Brož (78. Kubíček), Plahs, Hettler, Pfeifer, Koudela, Paum (86. Fořt), Steinbach (72. Hájek), Schějbal, Daňhel, Herman. Trenér P. Luká­šek.
Bolevec: Klečka (64. Frančík) - Kučera, J. Pelnář, Soukup (59. Thomayer), Šnaider, März, Brej­cha, M. Pelnář (59. Nykles), Šiml, Šanoba (59. Došlý), Greif. Trenér V. Opl.
Holýšov - Chanovice  3:0
Souboj dvou týmů z popředí tabulky vyzněl jednoznačně pro Holýšov. Ten již do pře­stávky dvakrát skóroval, na obou gólech měl podíl nejistý gólman Chanovic Daněk. Po přestávce se sice hosté snažili o zvrat, jejich útočné aktivity však většinou končily ještě před šestnáctkou domácích.
Nejlepší hráči: Snášel- Varga. Po­ločas: 2:0. Branky: 27. Majlát, 42. Snášel, 55. Procházka. Rozhodčí: Rauch. ŽK: 2:2. Diváků: 250.
Holýšov: Janča (87. Marcel) - No­vý, Hamerník, Snášel, Hrdina, Ka­as, Majlát, Jeniš (70. Šimka), Tlustý (85. Vrba), Procházka, Lukáš. Tre­nér Š. Hirschl.
Chanovice: Daněk (61. Růžička) - Šedivý, Frýzek, Varga, Strakoš, Hausleitner, Kučera (61. Krch), Ta­fat, Černohorský, Votava (85. Viva­těnko), Zdeněk. Trenér M. Ram­bousek.