Výsledky divize souhrnně.

Fotbalová divize měla na programu desáté kolo­:
Skupina A:
Doubravka – Domažlice  2:4
Plzeňské borce zaskočila gólová hlavička Tesaře po ro­hu Šámala. Když sudí přehlédl faul na Šuranského, vybídl Bublík k sólu Šota a nováček vedl dvoubrankovým násko­kem. Švec chytrým lobem sní­žil, ale hned po obrátce z penal­ty Z. Černý rozjásal aktivnější Chody potřetí. Šuranského centr si srazil Šmirkl do bran­ky, ale po centru Šámala jistil výhru opět Z. Černý.
Poločas: 1:2. Branky: 45. Švec, 62. Šuranský - 5. Tesař, 31. Šot, 49. z PK a 67. Z. Černý. Rozhodčí: Krčin. ŽK: 6:2. ČK: 1:0 (85. Faist). Diváků: 250.
Doubravka: Šilhánek - Pondě­lík, Lisý, D. Novák, Forman,(63. 0. Smejkal) - Bešta, J. Šmrha, Faist, Kočí - Švec, Šuranský. Trenér: I. Kovács.
Domažlice: MIeziva (46. Pejsar) - Strejc, Tesař, Vacek, Šmirkl - Z. Černý, Váchal (6. Mach), Šáxnal, Bublík - Manowetz, Šot (71. Kubi­ca). Trenér: M. Moravec.
Horažďovice - Vejprnice  1:0
Po rychlém vedení a dalších šancích přenechaly Horažďo­vice iniciativu hostům, ale Ko­lář v brance chytil po obrátce­ několik jasných tutovek.
Poločas: l:0. Branka: 3. Beránek. Rozhodčí: Košan. ŽK: 2:2. Diváků: 120.
Horažďovice: Kolář - Baloušek, Zámeček, Smíšek, Brůha-Klůc (80. Stulík), Vaigl (90. M. Deleu), Šafan­da, Pavlík (87. A. Deleu) - Beránek, P. Horváth. Trenér K. Krejčí.
Vejprnice: Hajžman - L., Rada, Stanislav, R. Černý, Bouřa - Löwy, Hrdlička, Havránek, Košťál (46. Štýs, 82. Štych) - Švehla, Aubrecht. Trenér J. Mysliveček.
Klatovy - Písek  2:3
Skóre vyrovnaného duelu otevřel domácí Zedník, hosté srovnali náhodným gólem po hodině hry a po chybě v obra­ně šli do vedení. Hanzlík po individuální akci sice vyrov­nal, ale v nastaveném čase kla­tovská obrana zazmatkovala a Písek trefil výhru.
Poločas: 1:0. Branky: 30. Zedník, 82. Hanzlík - 63. a 90. (+3) Pastirik, 77. Malý. Rozhodčí: Aubrecht. ŽK: 2:4. Diváků:300.
Klatovy: Míčka - Vítovec, M. Viktora, Javůrek, Cihlář - Šlechta (63. Kopp), Bahleda, Brejcha (55. Sýkora), Zedník - Hanzlík, Presl (90. Hovorka). Trenér M. Dejmek.
Ostatní výsledky:
Bzová - V. Žižkov B 0:2 (0:2, 18. Švancara, 35. Novák),
Třeboň-Votice 1:0 (1:0, 42. Tůma),
Jankov - Motorlet 0:0,
Strakonice - Admira 4:1 (2:0, 9. vlastní, 29. Hajdůšek, 50. a 60. Ho­vorka - 82. Szács),
Kr. Dvůr - Pra­chatice 3:1 (1:0,14. Spurný, 48. Čer­venka, 65. Kučera-78. Slípka).