17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

S. Postřekov - J. Domažlice B 2:1 (1:1).

V utkání dvou celků ze spodních pater tabulky I. B třídy bylo k vidění hodně šancí a konečné, zasloužené vítězství domácích, kteří byli v útoku nebezpečnější.

Zatímco v úvodu zápasu byli aktivnější hosté, po inkasovaném gólu domácí přidali a převzali režii hry do svých rukou.

V 8. minutě si se střelou domácího Jasana poradil Kohel stejně, jako Nosek na druhé straně s pokusem Hellera. Poté domácí gólman zneškodnil tr. kop Janči a v 15. minutě se již hosté radovali. Dufkův centr zprava sklepl Kruml od vzdálenější tyče zpět na nabíhajícího Krakeše, který z malého vápna trefil odkrytou branku – 0:1. V 18. minutě po Hellerově chybě pronikl domácí Jasan po pravé straně před Kohela, ale domažlický brankář včasným vyběhnutím a pádem pod nohy šanci zneškodnil. Vzápětí pronikl po levé straně postřekovský Malzer, našel volného Jasana, který střelou ze 6 metrů srovnal na 1:1. Ve 21. minutě se aktivnější domácí dostali do další tutovky, když Beroušek našel Cibulku, ale jeho střelu stačil z brankové čáry odvrátit jeden z hostujících zadáků. Když pak na jedné straně domažlický Krakeš mířil ze 20 metrů nad branku, proháčkoval se na straně druhé soupeřovou obranou domácí Brichcín, dostal se sám proti Kohelovi, ale ten jeho střelu z 8 metrů zprava výtečně vyrazil. Poté byl dvakrát neúspěšný Jasan na jedné straně a Kruml na straně druhé. Ve 41. minutě se domácí Jasan dostal po Bučkově vysunutí do další tutovky, ale Kohel mu zmenšil úhel a jeho střelu ze 14 metrů výborně vyrazil na roh. Na druhé straně se po Jančově přihrávce dostal ke střele volejem Kruml, ale Nosek byl na místě. Vzápětí brejk domácího Cibulky, po pravé straně, zneškodnil výborným vyběhnutím a pádem na zem Kohel.

Ve druhé půli se chvíli hrálo vyrovnaně, ale potom se taktovky opět chopili domácí, kteří byli rychlejší, důraznější a v útoku nebezpečnější. Do první velké šance se dostal domácí Jasan již ve 47. minutě, ale Kohel vyběhl až před šestnáctku a se štěstím míč odkopl. Na druhé straně neměl Nosek problém s Kubicovým pokusem a stejně tak i Kohel se střelou domácího Vilíma. V 56. minutě přihrál přes hlavu Kruml Čechovi, jehož pohotovou střelu volejem zprava ze 12 metrů stačil Nosek vytlačit nad branku. O dvě minuty později Nosek vyrazil Krumlův tr. kop jen před sebe, ale poté výtečně zneškodnil i dorážku Berky z malého vápna. V 65. minutě se pěkně uvolnil vlevo domácí Buček, ale jeho vydařenou střelu stačil Kohel vytlačit na břevno. V 71. minutě měli domácí další tutovku, Cibulka přehodil vybíhajícího Kohela, míč, který směřoval vedle tyče se snažil v rychlosti hlavou usměrnit do odkryté branky, ale trefil jen bližší tyč! Přesto se aktivní domácí dočkali zasloužené odměny, když čtvrthodinu před koncem zatáhl míč Buček, poslal dopředu Jasana, ten se stačil uvolnit a střelou ze 14 metrů poslal domácí do vedení 2:1. Poté Kohel vyboxoval tr. kop domácího Bučka a na druhé straně skončila Krakešova střela zleva vedle vzdálenější Noskovy tyče. V 88. minutě stačili Forstovu střelu srazit domácí zadáci k Jančovi a jeho volej z šestnáctky výborně vyrazil Nosek na roh. Vzápětí se na druhé straně vydal na sólo Buček, ale ve vyložené šanci váhal se střelou, až mu Kohel pádem pod nohy míč sebral. Těsně před závěrečným hvizdem nepřesného rozhodčího Křena unikl po pravé straně hostující Janeček, centrem našel Forsta, ale ten hlavou mířil vedle Noskovy branky.

Sestava Jiskry B: Kohel – Dufek, Červený, Malý (72. Forst), Janeček – Heller (46. Berka), Čech, Kruml, Janča – Krakeš (85. Šimovič), Kubica. Trenér: Jiří Šperl.