Kalendář

<< leden 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Novinky

Po 15. a 13. kole soutěží (podzim)

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALJiskra na poslední chvíli posílila.

Úspěchem skončila dlouhá a složitá jednání zá­stupců domažlického fotbalo­vého oddílu v Sušici o přícho­du Miroslava Manowetze. Ten na poslední chvíli posílí Jis­kru v bojích o divizní body.
„Je to kmenový hráč Holý­šova, který nyní hrál v Sušici, má ale bohaté zkušenosti z tře­tí ligy. V této soutěži nastupo­val za rezervu ligové Viktroie Plzeň," představil novou posi­lu sekretář fotbalového oddílu Peter Sádovský.
Manowetz by měl v dresu Jiskry nastoupit již v zítřejším západočeskému derby, ve kte­rém Domažlice čeká zápas na hřišti plzeňského Senca Doubravka. „Slibujeme si od něj hlavně posílení ofenzívy a zvýšení produktivity útoku, kde se zatím prosazuje jen Martin Šot," dodal Sádovský.
Doubravka je s jedním bo­dem poslední a díky případné výhře_ by se jí Jiskra vzdálila na rozdíl osmi bodů. Domažličané doufají v pod­poru fanoušků, které si zatím nemohou vynachválit a věří, že jejich početná skupina si na­jde v sobotu cestu za Jiskrou i do Plzně. Fotbalisté Jiskry se budou muset obejít bez Schötterleho, který je v trestu. Otazník visí také nad startem Paula, jenž doléčuje zranění prstu na noze. Nejistý je také start Šota, který se v týdnu po­týkal se zdravotními pro­blémy, a Mifka, který má zánět dutin. „Více budeme ale vědět až po předzápasovém tréninku," uzavřel Sádovský.                         (mif, poj)

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.