Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALRemízou doma ztratili.

Ani půlhodina, kterou hráli klenečtí fotbalisté proti deseti po vyloučení jednoho z hráčů hostí, nestačila domá­címu Spartaku První chodská k vítězství. V zápase, ve kte­rém doplatili na neproměňo­vání šancí získali na svém hřišti proti Konstantinovým Lázním jen bod.

 Klenčí - Konst. Lázně   2:2 (2:2)  Branky domácích: 6. J. Řezníček, 41. Hromník.
Domácí se ujali vedení, když se v 6. minutě ve skrumáži po rohovém kopu nejlépe zorien­toval klenečský kapitán Jaro­slav Řezníček a poslal míč do sítě - l:0. Dvě minuty nato mohl zvýšit Koza, ale při jeho postupu na brankáře jej obránci hostů do­kázali odzbrojit. Soupeř poprvé zahrozil po čtvrthodině hry, ale míč na malém vápně před dobíhají­cími útočníky uklidil do bez­pečí Pavel Řezníček. V 25. minutě si postavil k ro­zehrání přímého kopu Psutka, jeho střelu ale gólman K. Lázní se štěstím vytáhl na roh. Po půlhodině hry hosté srovnali. Z trestného kopu po zbytečném faulu vymetl hostu­jící kapitán Rašín z hranice šestnáctky horní roh Vebero­vy branky - 1:1. Ve 37. minutě se hosté ujali vedení, když z penalty, kterou rozhodčí nařídil po faulu Pav­la Řezníčka, otočil stav utkání Hoffmann – 1:2. Domácí ale dokázali do kon­ce poločasu srovnat, když se obranou hostů prodral Hrom­ník a přesně zakončil - 2:2.
Celý druhý poločas mělo Klenčí převahu, navíc od 60. minuty hráli po vyloučení Bočka proti deseti. Vytvořili si několik šancí, hlavně Hrom­ník, Koza a Brašna. V zakončení ale nebyli dů­razní a přesní, a tak na své pů­dě ztratili dva body za koneč­nou remízu  2:2.

Klenčí: Veber - Osvald, P. Řezníček, Psutka, Čech - Brašna, J. Rezníček, Sokol, Hromník - Koza (80. Houdek) a Ledvina (46. Černý). Trenéři: R. Talaš a S. Hemissi.

Zdeněk Mifek

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.